למה בעלי חניונים חייבים להתקין מראות פנורמיות?

למה בעלי חניונים חייבים להתקין מראות פנורמיות?

בעקבות מצוקות החניה הרבות אשר קיימות ברוב ככל ערי ישראל בשנים האחרונות ישנם לא מעט חניונים גדולים אשר חלקם ממוקמים עמוק בתוך בטן האדמה על מנת לחסוך לא מעט מקום. כיום לכל משפחה ממוצעת יש שני רכבים לכל הפחות מה שאומר כי כמות הרכבים הנעים על הכביש גדולה במיוחד. לכן, מקומות רבים כיום מציעים מקומות חניה למאות רכבים עבור תשלום שעתי או יומי.

בעיות בטיחות רבות בחניונים גדולים

בחניונים גדולים יש לא מעט בעיות בטיחות אשר יכולות לגרום לפגיעות ואף תאונות של ממש. לכן, קיימים לא מעט אמצעים מקדמי בטיחות אשר כלל בעלי החניונים חייבים בהם על מנת להצליח לשמור על בטיחות החונים. בשל העבודה כי על פי רוב בחניונים גדולים יש לא מעט מקומות בהם שדה הראיה מצומצם במיוחד, בעלי החניונים חייבים להתקין מראות פנורמיות אשר יאפשרו להרחיב את זווית הראיה של הנהגים כך שידעו להתכונן לרכב שמגיע לכיוונם מאזור ללא זווית ראיה כלל. 

מראה פנורמית – כל מה שרציתם לדעת!

מראות פנורמיות עשויות מאקריליק בחיפוי PVC. חומרים אלה גורמים למראות פנורמיות להפוך עמידות במיוחד לכל תנאי מזג האוויר כך שבעלי חניןנים גדולים יכולים להציב אותם בקלות בכל מקום שירצו ללא כל צורך להתחשב בקרני השמש או בהגנה מפני הגשמים בימי החורף הקרים. נוסף על כך את המראות הפנורמיות בעלי חניונים גדולים יוכלו להתקין בקלות רבה על עמוד בודד ללא בעיות לוגיסטיות כלל. לכן, הבחירה במראות פנורמיות לשמירה על הבטיחות בחניונים גדולים היא הטובה והיעילה ביותר.

בחרו נכון את המראה המתאימה ביותר

חשוב לדעת שיש לא מעט סוגים שונים של מראות פנורמיות שונות בגדלים משתנים. הבחירה שלכם במראה הטובה ביותר עבור הצרכים שלכם צריכה לכלול את גודל החניון וזוויות הראיה השונות בכל מראה. נוסף על כך מומלץ מאוד לבחור במראות פנורמיות הכוללות גם מחזירי אור סביב המראה. מחזירי אור אלה יסייעו לרמת בטיחות אף גבוהה יותר. 

בחרו נכון את המראה הפנורמית המתאימה ביותר לחניון שלכם והבטיחו בעזרתה את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר!

ייתכן ויעניין אתכם גם עמוד גמיש נחום תקום.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מבצעים ייבוש תת רצפתי?
במקרים רבים כאשר יש הצפה באזורים סגורים הדבר גורם ללא מעט בעיות של רטיבות ונזקים רבים יגיעו בעקבות...
קרא עוד »
אוק 10, 2019
אדריכלות בית פרטי – מדוע זה משמעותי?
אין ספק שאחד החלומות הגדולים ביותר שלנו הוא ליהנות מבית פרטי, בית עם גינה ואולי אפילו עם בריכה, בית בו...
קרא עוד »
יול 24, 2018
ניקוי חלונות בגובה – השאירו את זה למקצוענים בתחום
בשנים האחרונות אנחנו רואים שיש יותר ויותר גורדי שחקים בכל מקום ובכל פינה בישראל. לכן זה לא מפתיע שגם...
קרא עוד »
יול 26, 2021