איפה כדאי להשקיע 100 אלף ש"ח?

השקעות נדלן ביוון

מי שיש לו סכום זמין בסך 100,000 ₪ ואין לו נכס להשקעה, כדי שירכוש נכס כך שהוא יוכל להשכיר אותו וליצור לעצמו הכנסה פאסיבית קבועה.

איפה כדאי להשקיע 100 אלף ₪

ההמלצה הראשונית היא לרכוש נכס בטיב מעולה באחת המדינות בארה"ב. ערים שיש בהן תנופת בניה גדולה ותעסוקה בשפע, סוחפות אליהן אוכלוסייה ולכן תמיד יש צורך בנכסים להשכרה. אפשר לרכוש בית באחד ממקבצי המולטי פמילי, או דירה במיקום מוצלח ובמצב תחזוקתי ראוי.

מי שמעוניין לרכוש נכס במיקום גיאוגרפי קרוב יותר כך שיוכל לטוס לראותו לפני הרכישה וגם לעיתים קרובות לאחר מכן, יכול לבחון כמה אפשרויות להשקעה מתוך דירות שמוצעות למכירה בערים המרכזיות בגרמניה כמו פרנקפורט, מינכן וברלין.

אופציה נוספת היא לרכוש נכס בצפון אנגליה בערים כמו מנצ'סטר או ליברפול, שיש בהן דרישה גדולה של נכסים להשכרה עבור סטודנטים שעברו ללמוד באזורים הללו שהם זולים יותר למחיה.

מימון של רכישת נכסים 

בארה"ב, בגרמניה ובאנגליה נהנים המשקיעים מאופציות מימוניות טובות מאד מהבנקים ומהממשל ולכן באמצעות ההון העצמי בסך 100.000 ₪ אפשר לבצע את העסקה הנדל"נית. 

השקעה בשוק ההון 

למי שיש כבר נכס ואינו מעוניין כרגע לרכוש נכס נוסף, יכול לבצע השקעה מחושבת בשוק ההון על ידי השקעה במניות או בקרנות ספציפיות שיש חשיבה שערכן יעלה כמו קרנות של אשראי חוץ בנקאי. כמו כן השקעה בנכסים דיגיטליים כמו אתרי אינטרנט להשכרה, שיווק שותפים, אתרי מסחר מקוונים, ערוץ יוטיוב ועוד.כאשר מנהלים נכון את הנכסים הדיגיטליים, ערכם עולה וכך גם גובה ההכנסה הפאסיבית עולה מחודש לחודש. כך משקיעים כסף כמו סכום בסך 100,000 ₪ ונהנים מתשלומים חודשיים נאים. לפרטים בנושא הכנסה נוספת מהבית באתר עמית והגר

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ביטוח מהנדסים
יש בעלי מקצוע שמטבע היותם נותני שירות מקצועי בתחום מסוים הם עלולים להיות חשופים לתביעות. אחד מהם הוא...
קרא עוד »
יונ 01, 2021
חשיבות של ביטוח רפואי במסגרת רילוקיישן
"רילוקיישן" הינו מושג שמשמעותו העתקת מקום המגורים לארץ אחרת. אין מדובר בהכרח בהגירה, אלא במעבר לחו"ל...
קרא עוד »
נוב 24, 2015
5 דברים שכדאי לדעת אם אתם מתעניינים בהשקעת נדלן בגרמניה
אם פעם המגמה הייתה להשקיע רק בישראל, כיום משקיעים רבים נושאים עינייהם לחו"ל ומעוניינים להשקיע את כספם...
קרא עוד »
נוב 23, 2017