מתי תצטרכו עו"ד ליקויי בנייה?

כל מי שתשאלו אותו מהו הרכוש החשוב ביותר בחייו יגיד לכם כי מדובר בבית שלו. לא נגזים ונאמר כי לישראלים יש אובססיה לבית שלהם אך כן נגיד כי הבית משפיע על חיינו בצורה עצומה ואנו צריכים לעשות הכול בכדי שהוא יהיה הטוב ביותר וישרת אותנו בצורה מושלמת. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי לצערנו פעמים רבות בתים חדשים רבים סובלים מליקוי בנייה ואין זה משנה אם בניתם את ביתכם בשיטת בנה ביתך או שקניתם בית מוכן מקבלן. העניין הוא שאתם חייבים לדעת כי החוק לצדכם וכי אתם ממש לא צריכים להשלים עם ליקויי בנייה וכי עומדת לכם כל זכות לתבוע את הקבלן שבנה את הבית בכדי שיתקן את ליקויי הבנייה. כמובן שהדרך החכמה לעשות זאת היא לפנות אל עו"ד ליקויי בנייה אשר ייצג אתכם בצורה הטובה ביותר שיש.

האם כל עורך דין יכול לסייע לי בליקויי בנייה?

עליכם להבין כי התחום של ליקויי בנייה מחייב התמחות, מקצועיות וניסיון. הפסיקה בתחום זה היא נרחבת ואתם צריכים להבטיח כי העורך דין שאתם פונים אליו יכיר אותה על בוריה. על רקע זה אנחנו ממליצים לכם לפנות לא אל סתם עו"ד אלא על עו"ד מקרקעין אשר טיפל כבר בעבר בתיקים הקשורים אל ליקויי בנייה. כך תבטיחו כי הטיפול בכם יהיה הטוב ביותר וכך תבטיחו כי תתגברו על ליקויי הבנייה בצורה הטובה ביותר שיש. אם תפנו אל עו"ד המתמחה במשפט פלילי או מנהלי ספק רב אם הוא יוכל לסייע לכם ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת אם אתם רוצים לפעול בחכמה.

בוחרים עו"ד? נסו לקבל עליו המלצות מלקוחות עבר

כמובן שגם כאשר אתם פונים אל עו"ד מקרקעין המתמחה בתחום של ליקויי בנייה אתם חייבים להבטיח כי זהו העו"ד הטוב ביותר בתחום. על רקע זה אנחנו ממליצים לכם לבחור עו"ד רק לאחר שקיבלתם עליו המלצות מלקוחות עבר. כך תבחרו את העורך דין הטוב ביותר אשר ייצג אתכם בצורה הטובה ביותר שיש.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הכללים הבלתי נאמרים של ריצוף בית יוצא דופן
בחירת הריצוף המתאים לבית (ריצוף שיש למשל) דומה לבחירת הבסיס ליצירת מופת. כל אלמנט, מסוג החומר ועד...
קרא עוד »
אוק 02, 2023
גומי לשלב תריס
בלי להכיר אתכם, ניתן להבים שבמהלך החיים שלכם יצא לכם לראות תריסים מסוגים רבים. קשה להאמין שכולם היו...
קרא עוד »
אוג 02, 2020
טיפים להשקעות עבור המשקיע האגרסיבי
משקיע אגרסיבי הוא משקיע שמבין היטב שסיכון ותשואה הולכים ביחד, וככל שרמת הסיכון גדלה, גם הסיכוי להשיג...
קרא עוד »
אוק 21, 2015