מהו ארון רחף?

ארון רחף הוא ארון מודרני שהוא נוח מאד לשימוש לאור נראותו ושיטת הייצור שלו.

ארון רחף

הטכנולוגיה החדשה של ייצור ארונות הזזה בנויה על שיטה שמיועדת להקל על כל אדם בחיי היום יום שלו. לא עוד דלתות שקשה להזיז אותן לאור משקלן, אלא ארונות קלילים בעלי דלתות שמרחפות באוויר אשר מאפשרות פתיחה אלגנטית של כל אחת מהדלתות בכל עת.

גם לאחר שמוציאים פריטים מארון רחף, או מניחים בהם ביגוד סוגרים בקלות רבה את דלתות ההזזה והן נסגרות בנוחות מקסימלית, בטריקה שקטה ובעדינות רבה.

הדייר אינו צריך לחוש שהוא מזיז משקל כבד מאד ולא צריך לחשוש שהדלתות עלולות חלילה להתפרק בגלל גודלן והמשקל שלהן.

נראותו של ארון רחף

פריצת הדרך של ייצור ארון רחף מתבצעת בזכות טכנולוגיה חדשנית אשר מיושמת בישראל ובאמצעותה אפשר לייצור ארונות ייחודיים שכוללים דלתות נוחות מאד. עד לפני כמה שנים כל הדלתות היו כבדות מאד והכבידו על השימוש, אך כיום כל הלקוחות מעדיפים ארון רחף לאור היתרונות הרבים שלו.

מעבר לעוצמה הטכנולוגית, קיימת נראות יפהפייה לארונות רחף. אפשר לייצר ולצבוע אותם בכל צבע שהלקוח מעוניין בהתאמה לריהוט הקיים בחדר. כמו כן אפשר לשלב בחלק מהארונות מראה, מראות וגם מכשיר טלוויזיה אשר ממוקם במרכז הארון.

ארון רחף אפשר לייצר במידה הנחוצה על פי גודלו של החדר, או גודלו של חדר הארונות. באופציות ארון שתי דלתות, שלש דלתות, ארבע דלתות או כל מידה ייחודית אחרת.

ארון רחף הוא אידאלי עבור חדרי ילדים ובמיוחד עבור הילדים הקטנים כיוון שמדובר בארונות בטיחותיים וגם הילדים הקטנים מסוגלים לפתוח ולסגור את דלתות ההזזה, כדי להוציא באופן עצמאי פריטים מהארון שלהם.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הלוואות לחברות ללא קשיים מיותרים
במידה ואתם בעלים של חברה ותהיו מעוניינים לקבל הלוואה רחבת היקף, דעו לכם כי אין מדובר בעניין מורכב כלל...
קרא עוד »
מרץ 21, 2018
הריסת מבנים
הריסת מבנים היא פעולה מורכבת הנדרשת להיעשות באמצעות בעל מקצוע שיודע מה הוא עושה. מדובר במלאכה בעלת...
קרא עוד »
דצמ 10, 2022
יצחק תשובה עובר לגור בפרויקט פארק בבלי
בשל האטרקטיביות של פרויקט פארק בבלי, אשר מביא לגרים בו שילוב מושלם של מיקום בלב תל אביב, נוף לפארק...
קרא עוד »
ינו 09, 2022