מה חשוב לדעת על תביעות ליקויי בניה?

תביעות ליקויי בניה מוגשות כאשר מישהו סבור שהייתה בעיה בבניית בניין או מבנה. בעיות אלו עשויות להיות מבניות, מכניות או אסתטיות. כאשר מדובר בליקויי בניה, חשוב להכיר את סוגי התביעות השונות שניתן להגיש. הכרת סוגי התביעות השונים תעזור לך להתכונן לתביעה שלך.

תביעות ליקויי בניה נועדו לפצות אנשים שנגרמו להם נזקים עקב ליקוי בניה. ניתן להגיש תביעות בשתי דרכים: באמצעות הגשת תביעה או באמצעות בוררות. במסגרת תביעה מגיש התובע תלונה לבית המשפט ומבקש פיצויים מהנתבע. בבוררות, בורר שומע את שני הצדדים ומקבל החלטה כמה כסף יש לשלם כפיצוי מכל צד.

תקבלו עזרה וליווי של עורך דין

ליקויי בניה הם בעיה מרכזית לענף הבנייה. לפי מחקר שנערך לאחרונה, ליקויי בנייה מהווים אובדן הכנסות מוערך של 1.7 מיליארד דולר בשנה. זו הסיבה שחשוב לדעת מה ניתן ומה אסור לעשות בעת הגשת תביעת ליקויי בניה.

להלן הדברים החשובים ביותר שכדאי לדעת על הגשת תביעת ליקויי בנייה:

– עליך לפנות תחילה למחלקת העבודה של המדינה שלך לפני הגשת תביעות. הסיבה לכך היא שלכל מדינה חוקים ותקנות שונים לגבי תביעות ליקויי בנייה.

– יש להוכיח כי נפל ליקוי על מנת להגיש תביעה עבור אחד, בין אם מדובר בחשבונית ובין אם מדובר בתוכניות בנייה המראות את הנושא במבנה או בתכנון.

תכירו את הזכויות שלכם

אם רק תפנו אל עורך דין, הוא יוכל לעזור לכם כנדרש ולעשות כל מה שצריך על מנת שהזכויות שלכם ימוצו עד תום. אנו בטוחים שזה משהו שלא יהיה כדאי לכם להתפשר לגביו אם אתם רוצים להיות שלמים לגבי הדרך שבה אתם פועלים על מנת לשמור על הזכויות שלכם.

הקליקו כאן לתיאום פגישה עם משרד עורך דין משה בן בסט >>>

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תביעות בתחום ליקויי בניה
היום ניתן לשמוע יותר ויותר על תביעות בתחום ליקויי בניה. רוב האנשים כבר מודעים לזכויות שלהם ויודעים מה...
קרא עוד »
אוג 21, 2019
מעסיק גדול? למה כדאי לך להציע לעובדים ביטוח רפואי קולקטיבי?
אתה עומד בראש ארגון גדול או חברת ענק? מחפש דרך לפרגן לעובדים שלך? מדוע שלא תציע להם להיכלל בביטוח...
קרא עוד »
יול 21, 2016
השכרת משרדים ברחובות
משרד הינו חלל המשמש לצרכי עבודה. בעוד שמטרתו המרכזית של המשרד הוא לאפשר לאדם המצוי בו לעבוד בו בצורה...
קרא עוד »
מרץ 31, 2018