מה היתרונות של מחסום חניה סלולרי?

מחסום חניה סלולרי הוא מכשיר הסוגר אוטומטית חניה בתגובה לנוכחות מכוניות. לרוב הוא מותקן על הכביש, אך ניתן להציב אותו גם על המדרכה או ברחוב. כאשר מכוניות חונות במגרש, לוחיות הרישוי שלהן מתועדות אוטומטית על ידי מחסום החניה הסלולרי ולאחר מכן נשלחות למערכת התראה. המערכת מודיעה לאנשים מורשים שיכולים לסגור את הגישה למגרש. ומונע מנהגים לא מורשים להשתמש בו.

היתרונות של מחסן חניה מסוג זה:

העיקרון הבסיסי של מחסום חניה נייד הוא שמותקנת מערכת אזעקה בחניון, וכאשר מכוניות ומשאיות חונות במגרש, מערכת האזעקה סוגרת אוטומטית את הגישה לחניה ומונעת מכלי רכב לא מורשים להשתמש בו. כאשר זה קורה, מכשיר אלקטרוני מודיע לאנשים מורשים שיכולים לפתוח או לסגור גישה למחסום חניה נייד. לפיכך, מחסומי חניה ניידים מותקנים בדרך כלל על כבישים או מדרכות על מנת לשלוט בתנועה בזמנים שבהם מכוניות חונות שם שלא כדין (התקנה מסוג זה נקראת "צד כביש"). עם זאת, חברות רבות גם התקנת מחסומי חניה ניידים במגרשי החניה של חנויות, משרדים ובתי ספר כפי שמוצג. שימו לב שסוג זה של התקנה מכונה גם "חלון ראווה" או "שער משרדי" מכיוון שהמכשירים ממוקמים בכניסות לחנות בניין משרדים, שהוא מקום שכיח לעובדים לעזוב את רכבם ולחזור לאחר העבודה. למידע נוסף אודות סוגי מערכות האבטחה השונות בהן משתמשים עסקים ואנשים פרטיים בכל הנוגע לחניה צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

לסיכום; מחסום חניה סלולרי הוא טכנולוגיה שימושית מאוד. זהו סוג של מחסום שיש לו את היכולת להגביל כלי רכב מכניסה או יציאה מאזור החניה. מחסום חניה סלולרי הוא מבנה בעל יכולת שליטה והגבלת גישה לכלי רכב. מחסום זה יכול להיות מותקן על מגרש חניה, כמו גם על כבישים, כבישים מהירים ומקומות ציבוריים אחרים.

לפרטים נוספים >>>

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דירות להשקעה
מה הקשר בין נדל"ן ובין רווחה כלכלית? אתם חולמים על עתיד כלכלי טוב יותר אך לא יכולים להוסיף עוד שעות...
קרא עוד »
אוק 05, 2016
איציק חביב: איך משקיעים בנדל"ן
על פי איציק חביב השקעה בנדל"ן היא עסק משתלם. זוהי אחת הדרכים הפופולריות והקלות ביותר להרוויח כסף....
קרא עוד »
דצמ 31, 2022
חכם משכנתאות: יתרונות של יועץ משכנתאות
בעזרתו של יועץ משכנתאות תהיה לכם אפשרות להשיג משכנתא בתנאים שבאמת יהיו נוחים לכם ויאפשרו לכם להיות...
קרא עוד »
מרץ 01, 2022