גוף תאורה צמוד קיר – לאיזה חדר זה המתאים 

אמנות תאורת הפנים היא רבת פנים, וכוללת עיצוב, פונקציונליות ואווירה. בין שלל אפשרויות התאורה, פתרונות של גוף תאורה צמוד קיר מתאימים כאופציה ורסטילית ומסוגננת.  

פונקציונליות היא המפתח

  • סלונים: כאן, גוף תאורה צמוד קיר יוכל לשמש כתאורת אווירה וליצור אווירה נעימה. גופים כאלה מצוינים להדגשת יצירות אמנות או מאפיינים אדריכליים, או אפילו כמנורות קריאה כאשר הם ממוקמים לצד ספות או כורסאות, כמו למשל גופי DARYA.
  • חדרי אמבטיה: בהתחשב בשטח התקרה המוגבל לעתים קרובות והצורך בתאורה נטולת צל, גופי תאורה צמודי קיר המותקנים על הקיר ליד מראות או כיורים הופכים חיוניים. הם מספקים את התאורה האחידה הנדרשת.
  • מסדרונות וגרמי מדרגות: בחללי מעבר אלה, גופי תאורה צמודי קיר מתאימים להנחות את הדיירים והאורחים, לתנועה בטוחה.

הגדרת מצב הרוח

  • חדרי שינה: מנורות לצד המיטה או פמוטים המותקנים על הקיר יכולים ליצור אווירה אינטימית, ולהציע זוהר רך יותר מאשר אורות תקרה. הם מושלמים לקריאה לילית, תוך פינוי מקום על שידות לילה.
  • פינות אוכל: בעוד שנברשות או מנורות תלויות עשויות לשלוט כאן, גופי תאורה המותקנים על הקיר יכולים להציע תאורה משלימה, ולהכין את הקרקע לארוחות ערב אינטימיות.

שיקולי מקום וגודל

  • חדרים קטנים ומשרדים ביתיים: בחללים קומפקטיים שבהם גופי התקרה עשויים להאיר חזק מדי או שבהם שטח השולחן הוא מותרות בגלל השטח הקטן, תאורה צמודת קיר יכולה לספק תאורה ממוקדת מבלי להעמיס על החדר.
  • חללים פתוחים גדולים: באזורים רחבי ידיים, כגון סלונים בחלל פתוח, גופי תאורה המותקנים צמוד לקיר יכולים לעזור לחלק את החלל, ולתחום אזורים או תחומי עניין ספציפיים.

גופי תאורה צמודי קיר, בשילוב של פונקציונאליות ואסתטיקה, מתאימים כמעט לכל חדר בבית מודרני. מיקומם צריך להיקבע על פי מטרת החדר, מצב הרוח שאליו שואפים ושיקולים מרחביים. 

היכנסו לרכישה בכתובת: https://www.fetaya.com/

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה היתרונות של מחסום חניה סלולרי?
מחסום חניה סלולרי הוא מכשיר הסוגר אוטומטית חניה בתגובה לנוכחות מכוניות. לרוב הוא מותקן על הכביש, אך...
קרא עוד »
ינו 22, 2023
זיפות גגות
זיפות גגות זו לא מילה גסה. זה למעשה מונח המתאר פעולה של איטום גגות, כדרך זפת. זפת היא חומר כהה, שיכול...
קרא עוד »
אפר 16, 2020
מתי מומלץ להיעזר בייעוץ משכנתא מקצועי?
כל אחד מעוניין בשלב כזה או אחר בחייו לרכוש בית או דירה, אך הבעיה היא שלא לכולם יש את ההון הדרוש לצורך...
קרא עוד »
ספט 11, 2017