גוף תאורה צמוד קיר – לאיזה חדר זה המתאים 

אמנות תאורת הפנים היא רבת פנים, וכוללת עיצוב, פונקציונליות ואווירה. בין שלל אפשרויות התאורה, פתרונות של גוף תאורה צמוד קיר מתאימים כאופציה ורסטילית ומסוגננת.  

פונקציונליות היא המפתח

  • סלונים: כאן, גוף תאורה צמוד קיר יוכל לשמש כתאורת אווירה וליצור אווירה נעימה. גופים כאלה מצוינים להדגשת יצירות אמנות או מאפיינים אדריכליים, או אפילו כמנורות קריאה כאשר הם ממוקמים לצד ספות או כורסאות, כמו למשל גופי DARYA.
  • חדרי אמבטיה: בהתחשב בשטח התקרה המוגבל לעתים קרובות והצורך בתאורה נטולת צל, גופי תאורה צמודי קיר המותקנים על הקיר ליד מראות או כיורים הופכים חיוניים. הם מספקים את התאורה האחידה הנדרשת.
  • מסדרונות וגרמי מדרגות: בחללי מעבר אלה, גופי תאורה צמודי קיר מתאימים להנחות את הדיירים והאורחים, לתנועה בטוחה.

הגדרת מצב הרוח

  • חדרי שינה: מנורות לצד המיטה או פמוטים המותקנים על הקיר יכולים ליצור אווירה אינטימית, ולהציע זוהר רך יותר מאשר אורות תקרה. הם מושלמים לקריאה לילית, תוך פינוי מקום על שידות לילה.
  • פינות אוכל: בעוד שנברשות או מנורות תלויות עשויות לשלוט כאן, גופי תאורה המותקנים על הקיר יכולים להציע תאורה משלימה, ולהכין את הקרקע לארוחות ערב אינטימיות.

שיקולי מקום וגודל

  • חדרים קטנים ומשרדים ביתיים: בחללים קומפקטיים שבהם גופי התקרה עשויים להאיר חזק מדי או שבהם שטח השולחן הוא מותרות בגלל השטח הקטן, תאורה צמודת קיר יכולה לספק תאורה ממוקדת מבלי להעמיס על החדר.
  • חללים פתוחים גדולים: באזורים רחבי ידיים, כגון סלונים בחלל פתוח, גופי תאורה המותקנים צמוד לקיר יכולים לעזור לחלק את החלל, ולתחום אזורים או תחומי עניין ספציפיים.

גופי תאורה צמודי קיר, בשילוב של פונקציונאליות ואסתטיקה, מתאימים כמעט לכל חדר בבית מודרני. מיקומם צריך להיקבע על פי מטרת החדר, מצב הרוח שאליו שואפים ושיקולים מרחביים. 

היכנסו לרכישה בכתובת: https://www.fetaya.com/

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפול בפסולת – מה זה אומר?
ניהול פסולת הפך לנושא מרכזי עבור הסביבה ובריאות האדם. ההערכה היא שכמות הפסולת הנוצרת על ידי בני אדם...
קרא עוד »
דצמ 23, 2022
בניית ממ"ד בבית ישן – מתי זה אפשרי?
כיום, בכל בניין שנבנה וכך גם בכל פרויקט חדש של דירות חייבים לדאוג לכך שיהיה חדר ממ"ד. בניית ממ"ד היא...
קרא עוד »
דצמ 06, 2021
בדק בית לפני קנייה – איך זה יכול להשפיע על הקנייה
תדמיינו את הסיטואציה הבאה. אתם קוראים מודעה באינטרנט על דירה למכירה באזור שתמיד רציתם לגור בו, המחיר...
קרא עוד »
אוג 26, 2021