הערכת שווי נכס – עושים זאת לפני עסקת מקרקעין

הערכת שווי נכס

חושבים למכור את הנכס שלכם בקרוב? לפני שאתם בכלל מתחילים לפרסם אותו באינטרנט ובאפיקים אחרים, יהיה עליכם לפעול כדי לקבל הערכת שווי נכס שתהיה מדויקת. כדי שזה יוכל לקרות, עליכם לפנות אל שמאי מקרקעין מנוסה שמכיר את שוק המקרקעין באזור שלכם.

השמאי יוכל להגיע לנכס שלכם, לבחון אותו לעומקו ולהביא בחשבון מגוון פרמטרים שיכולים להשפיע על השווי שלו. לאחר בחינה מעמיקה הוא יוכל להגיש לכם את הערכת השווי שלו לנכס, לפיה תוכלו להחליט בכמה אתם מעוניינים למכור את הנכס שלכם.

מוכרים את הנכס על בסיס הערכת שווי

מציאת הסכום הנכון מבחינתכם למכור את הנכס זוהי משימה שיכולה להיות לא פשוטה. אם אתם רוצים להקל על עצמכם במישור הזה ולדעת שאתם עושים כל מה שצריך על מנת למכור את הנכס במחיר אופטימלי, יהיה כדאי לכם לתת לשמאי מקרקעין מקצועי לעשות את הערכה הנדרשת. זה ללא ספק יהיה חשוב.

כדי שהערכת השווי שתקבלו תוכל להיות כמה שיותר מדויקת, יהיה עליכם לחפש שמאי מקרקעין שניתן לסמוך עליו שידע לעשות הערכת שווי נכס שתהיה כמה שיותר קרובה לשווי האמיתי של הנכס, ולא תיפלו על אחד לא מקצועי שיגרום לכם בדיעבד למכור את הנכס במחיר לא נכון.

סוגרים עסקת על בסיס מחיר ריאלי

לאחר שתעשו הערכת שווי נכס עם אופיר פדידה שמאות מקרקעין, השלב הבא מבחינתכם יהיה להתחיל לפרסם אותו למכירה. תוכלו לעשות את זה דרך מתווכים וגם על ידי פרסום עצמי שתעשו באינטרנט. ככל שתשווקו בצורה יותר אגרסיבית וביותר אפיקים, כך תוכלו להגדיל את החשיפה של הנכס ולזרז את המכירה שלו. רצוי גם לפנות אל מספר מתווכים שונים שיוכלו לשווק את הנכס שלכם, ולא לתת בלעדיות למתווך אחד.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דברים שלא ידעתם על איטום מעברי אש
כאשר מבצעים איטום מעברי אש, יש צורך לבצע את זה בהתאם לחלל עצמו שבו מתבצעת העבודה, תוך כדי הקפדה על כל...
קרא עוד »
אוג 22, 2021
שוק ההון – מניות, תעודות סל, אגרות חוב ועוד
שוק ההון הוא המקום בו נסחרים מוצרים פיננסיים שונים, כמו למשל מניות, תעודות סל, אגרות חוב ועוד. אפשר...
קרא עוד »
מרץ 28, 2016
מהו ייעוץ עסקי?
אם יש לכם עסק חדש או עסק שכבר עובד כמה שנים, או שאולי אתם מעוניינים להקים עסק חדש חשוב שתכירו את המושג...
קרא עוד »
פבר 21, 2018