3 סוגי משטחים למטבח שכל אחד צריך להכיר

סוגי משטחים למטבח

בחירה של משטח שיוכל להתאים למטבח שלכם צריכה להתבסס על פרמטרים שונים שיאפשרו לכם לדעת בוודאות שאתם מעצבים את המטבח ומתכננים אותו לשביעות רצונכם. כדי שתוכלו לצאת לדרך ולהבין תחילה אילו סוגי משטחים למטבח אתם פשוט חייבים להכיר, הכנו לכם רשימה קצרה של 3 סוגי משטחים שאתם פשוט צריכים לדעת עליהם טרם תתחילו לעצב את המטבח.

מהו המשטח הנכון עבורכם?

  • משטח דקטון – משטח עמיד ויפה במיוחד שמתאימים למטבחים מודרניים. העלות הגבוהה שלו מונעת מרבים לבחור בו, בהתחשב בחלופות הקיימות.
  • משטח קוריאן – זהו משטח מרשים עם יכולת עיבוד נוחה ואפשרות לעיצוב בשלל סגנונות. מתאים בעיקר לעיצובים נקיים ומודרניים, אך מתאפיין ברמת עמידות נמוכה יחסית לחום.
  • משטח אבן קיסר – משטחי אבן קיסר נחשבים לבחירה האופטימלית בעבור אלו שמחפשים משטחים במחיר טוב שמציעים גמישות עיצובית, עמידות בפני כתמים ושלל טקסטורות. אי העמידות לחום גבוה נחשבת לחיסרון הגדול ביותר של המשטח.

כאשר אתם ניגשים לבחור משטחים למטבח, רצוי יהיה שתעשו את זה בליווי מקצועי של מעצב פנים שיוכל ללוות אתכם בכל התהליך ולעשות כל מה שצריך על מנת לסייע לכם עם כל פרט. זה יהיה שווה כל רגע ויאפשר לכם להפיק את המרב מהסיטואציה בסופו של דבר.

הופכים את העיצוב של המטבח לייחודי

בחירה של שיש אבן קיסר לא תתאים במקרה ואתם רוצים מטבח עם עיצובי ייחודי, שכן מדובר בשיש כמו שיש קוורץ בין הנפוצים בישראל. אתם רק צריכים לבחור בשיש פחות נפוץ, ולצד זאת גם לחשוב על אלמנטים שונים שיוכלו להשתלב בצורה מוצלחת עם עיצוב המטבח שלכם. זה יהיה חשוב שתקפידו לעשות את זה כמו שצריך מבחינתכם, למען עיצוב מוצלח של המטבח.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מרצפות טרצו – מה כל כך מיוחד בהן?
אם אתם מכירים את מרצפות הטרצו, אתם וודאי משייכים אותן לעבר, ואולי נדמה לכם, כי מדובר בטרנד ישן שחלף...
קרא עוד »
דצמ 06, 2020
קרמיקה לאמבטיה – איך אנחנו בוחרים אריחים בצורה נכונה
אחד הפריטים החשובים ביותר שעלינו לרכוש על מנת להשתמש ולעצב את חדר האמבטיה שלנו, הם אריחי קרמיקה. הם...
קרא עוד »
מרץ 23, 2020
תובנות לגבי מעליות ביתיות: גורמים חיוניים שיש לקחת בחשבון
מעליות ביתיות, שבעבר נחשבו למותרות, הפכו כיום למאפיין מבוקש בבתים מודרניים. מעבר לנוחות ולסגנון...
קרא עוד »
ינו 31, 2024