ההבדל בין גנרטור דיזל וגנרטור חשמלי

גנרטור דיזל משתמש בשריפה של מנוע בעירה פנימית כדי להמיר דלק לאנרגיה קינטית ולאחר מכן הופך את האנרגיה הקינטית הזו בחזרה לאנרגיה חשמלית. המרכיבים העיקריים של גנרטור דיזל הם: גנרטור – שהוא גנרטור חשמלי מסתובב במטרה להמיר אנרגיה מכנית לאנרגיה חשמלית; סוללה – מורכבת מיחידת סוללה ומטען המפיקה את הכוח החשמלי על מנת להפעיל את הגנרטור; 

גנרטור דיזל הוא מכונה שממירה דלק לחשמל. גנרטור הוא מכונה הממירה אנרגיה חשמלית לאנרגיה מכנית. גנרטור חשמלי משתמש בזרם הישר (DC) המיוצר על ידי מנוע חשמלי כדי להמיר כוח חשמלי לכוח מכני. אין לו חלקים נעים ואינו דורש שימון או תחזוקה. ניתן להשתמש בו בזרם ישר (DC) או בזרם חילופין. 

גנרטור דיזל למכירה>>>

המטרה, ייצור חשמל

המטרה העיקרית של גנרטור חשמלי היא לספק חשמל לבית או למשרד. הם משמשים בבתים ובמשרדים בעיקר בשל העיצוב הפשוט שלהם ועלותם הנמוכה. לגנרטור חשמלי שני חלקים עיקריים: הגנרטור עצמו והבקר. גנרטור מורכב מציוד פשוט אשר מותקן בבית או במשרד כדי לשמש לייצור חשמל. הגנרטור הוא החלק העיקרי של גנרטור חשמלי והוא בעל עיצוב פשוט מאוד. הגנרטור מורכב משני חלקים: יחידת אספקת החשמל והרוטור. יחידת אספקת החשמל מקבלת חשמל ממקור חשמל אחר. אנרגיה זו מאוחסנת בתאי דלק הכלולים בתוך מיכל סוללה מיוחד, המאפשר להם להמשיך לתפקד גם אם אין כוח חשמלי זמין כלל.

 סוגים שונים של גנרטורים משמשים למטרות שונות. גנרטור דיזל משמש אפילו להנעת מכונית או משאית כאשר הוא אינו בשימוש. לגנרטור דיזל יש הרבה חלקים נעים שצריך לטפל בהם בתדירות גבוהה ולא ניתנים להחלפה בקלות. גנרטור חשמלי משמש לדברים כמו תאורה, קירור ומיזוג אוויר בבתים ובמשרדים. הבעיה הנפוצה ביותר בשימוש בגנרטור חשמלי היא שהסוללות מתרוקנות במהירות ויש צורך להטעין את החשמל מדי פעם, מה שעלול לגרום לבעיות כמו הפסקת חשמל בשעות השיא או אפילו בעיות חמורות יותר כמו שריפות אם אין מספיק אספקת חשמל בזמן כיבוי -שעות שיא.

צרו קשר עם חברה לגנרטורים >>>

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ארונות – איך להתאים את הארון לחדר
בית ללא ארונות מספק הרבה מאד מרחב לפעילות אך גם הרבה מאד בלגן. ארונות אולי תופסים מקום אך הם תוחמים את...
קרא עוד »
ינו 17, 2022
5 דברים שחובה לדעת על איך בוחרים עורך דין חוזים ומקרקעין
בחירת עורך דין חוזים ומקרקעין יכולה להיות משימה מאתגרת, אך עם ההנחיות הנכונות, ניתן להפוך אותה לפשוטה...
קרא עוד »
מאי 26, 2024
חדר ממד
אף אח מאתנו אומנם לא רוצה לחשוב על תרחיש שבו הוא צריך לקחת את כל המשפחה לשהות של כמה ימים טובים בממ"ד,...
קרא עוד »
יונ 13, 2021