ההבדל בין גנרטור דיזל וגנרטור חשמלי

גנרטור דיזל משתמש בשריפה של מנוע בעירה פנימית כדי להמיר דלק לאנרגיה קינטית ולאחר מכן הופך את האנרגיה הקינטית הזו בחזרה לאנרגיה חשמלית. המרכיבים העיקריים של גנרטור דיזל הם: גנרטור – שהוא גנרטור חשמלי מסתובב במטרה להמיר אנרגיה מכנית לאנרגיה חשמלית; סוללה – מורכבת מיחידת סוללה ומטען המפיקה את הכוח החשמלי על מנת להפעיל את הגנרטור; 

גנרטור דיזל הוא מכונה שממירה דלק לחשמל. גנרטור הוא מכונה הממירה אנרגיה חשמלית לאנרגיה מכנית. גנרטור חשמלי משתמש בזרם הישר (DC) המיוצר על ידי מנוע חשמלי כדי להמיר כוח חשמלי לכוח מכני. אין לו חלקים נעים ואינו דורש שימון או תחזוקה. ניתן להשתמש בו בזרם ישר (DC) או בזרם חילופין. 

גנרטור דיזל למכירה>>>

המטרה, ייצור חשמל

המטרה העיקרית של גנרטור חשמלי היא לספק חשמל לבית או למשרד. הם משמשים בבתים ובמשרדים בעיקר בשל העיצוב הפשוט שלהם ועלותם הנמוכה. לגנרטור חשמלי שני חלקים עיקריים: הגנרטור עצמו והבקר. גנרטור מורכב מציוד פשוט אשר מותקן בבית או במשרד כדי לשמש לייצור חשמל. הגנרטור הוא החלק העיקרי של גנרטור חשמלי והוא בעל עיצוב פשוט מאוד. הגנרטור מורכב משני חלקים: יחידת אספקת החשמל והרוטור. יחידת אספקת החשמל מקבלת חשמל ממקור חשמל אחר. אנרגיה זו מאוחסנת בתאי דלק הכלולים בתוך מיכל סוללה מיוחד, המאפשר להם להמשיך לתפקד גם אם אין כוח חשמלי זמין כלל.

 סוגים שונים של גנרטורים משמשים למטרות שונות. גנרטור דיזל משמש אפילו להנעת מכונית או משאית כאשר הוא אינו בשימוש. לגנרטור דיזל יש הרבה חלקים נעים שצריך לטפל בהם בתדירות גבוהה ולא ניתנים להחלפה בקלות. גנרטור חשמלי משמש לדברים כמו תאורה, קירור ומיזוג אוויר בבתים ובמשרדים. הבעיה הנפוצה ביותר בשימוש בגנרטור חשמלי היא שהסוללות מתרוקנות במהירות ויש צורך להטעין את החשמל מדי פעם, מה שעלול לגרום לבעיות כמו הפסקת חשמל בשעות השיא או אפילו בעיות חמורות יותר כמו שריפות אם אין מספיק אספקת חשמל בזמן כיבוי -שעות שיא.

צרו קשר עם חברה לגנרטורים >>>

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בחירת חברת הניקיון הנכונה: שיקולים מרכזיים
בחירת חברת ניקיון לבית או למשרד היא החלטה שדורשת בחינה מדוקדקת. עם שפע האפשרויות הקיימות, חשוב לדעת...
קרא עוד »
נוב 28, 2023
דלתות פנים מעץ
דלתות פנים היו מוצר מבוקש מאז ומתמיד, אך בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה מטאורית בכמות הרכישות שלהן,...
קרא עוד »
נוב 27, 2019
תביעות ליקויי בנייה
תביעות בליקויי בניה יכולות לצוץ בכל עת. ליקויי בנייה קיימים בכל מקום אך חשוב לדעת ולשים את הדגש; מהו...
קרא עוד »
יונ 25, 2020