מה היתרונות של דירות חדשות למכירה מקבלן?

דירה חדשה מקבלן

דירות חדשות למכירה מקבלן מציעות יתרונות רבים על פני דירות ישנות. קניית דירה היא בין הרכישות הגדולות ביותר שמבצע אדם בחייו וחשוב מאוד לערוך בדיקות מקיפות ושכלול של כל הגורמים כאשר בוחנים דירות למכירה. אם הגעתם לשלב בו אתם מתכננים לרכוש דירה – ניצבים בפניכם שיקולים רבים שיש לתת עליהם את הדעת. במאמר זה נעבור על היתרונות של דירות חדשות למכירה ונסביר כיצד לבצע קנייה נכונה, כיצד לבחור בדירה נכונה ואילו פרמטרים יעזרו לכם לבדוק את כדאות העסקה לפני ביצועה.

היתרונות של דירות חדשות למכירה

בדירות חדשות למכירה קיימות תשתיות חדשות: דירות חדשות למכירה מתוכננות לפי הסטנדרטים המתקדמים ביותר (מבחינת צנרת, חשמל וכן הלאה), מה שמקטין את הסיכויים להימצאות תקלות הנפוצות בדירות הבנויות לפי סטנדרטים מיושנים.

אחריות לטיפול בתקלות וליקויים: דירות חדשות למכירה מקבלן מגיעות אחריות לטיפול בתקלות וליקוי בנייה שונים, לעומת רכישת דירה ישנה – כאשר לא תמיד ישנו גורם שמבטיח לכם אחריות מסוג זה.

תקני הבטיחות המתקדמים ביותר: גם במובן הבטיחותי דירות חדשות משתלמות יותר – הן מחויבת בתקנות תמ"א 38, מה שמעניק לדיירים יתרון בטיחותי על פני דיירים בדירות ישנות שלא נבנו לפי התקנות הללו. בדירות ישנות לא תמיד קיים ממ"ד ורבות מהן אינן עומדות בתקן נגד רעידות אדמה. דירות חדשות למכירה שנבנו לפי התקנים החדשים מגיעות עם ממ"ד והן עמידות בפניי רעידת אדמה.

עיצוב מודרני ותכנון סביבתי: רוב רובם של הבניינים החדשים מתוכננים בדרך המאפשרת את הנוחות המרבית לדייריהם. מתוך מחשבה תחילה, הרבה מהם נבנים בקרבת פארקים, מרכזי קניות, ומוסדות ציבוריים – דבר המשביח את איכות החיים ומעלה את ערך הדירה. ברוב הבניינים החדשים מותקנת מעלית, רבים מהם כוללים מחסן וחנייה פרטית, לובי מרווח, חדר כושר, בריכה ועוד.

גמישות בשינויים בתכנון הדירה: בדירות חדשות למכירה מקבלן יותר קל לבצע שינויים בתכנון ובמפרט, ולדיירים יש יותר יד חופשית להתאים את הבית לצרכיהם האישיים.

הנחות לרוכשים: בהרבה מקרים, בדירות חדשות למכירה ניתנת הנחה. בקניית דירה ישנה המחיר הוא לרוב קבוע או שנקבע ע"י מקח בין המוכר לקונה, לרוב ללא אפשרות להנחה.

 

 

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חברה מומלצת לאיטום בתל אביב
אין ספק כי כל שירות שאנחנו רוצים לקבל אנחנו נרצה שהוא יהיה הטוב ביותר והאיכותי ביותר שיש. זה לא משנה...
קרא עוד »
אפר 10, 2018
כיום כולם כבר יודעים על מה מדובר שאומרים השקעות קטנות
בשנות השמונים החלה פריחה משמעותית בקרב אנשים פרטיים במסלולי השקעות קטנות. לא היה מדובר בברוקרים או...
קרא עוד »
אוג 11, 2016
כל מה שרצית על חוק איסור הלבנת הון
החוק לאיסור הלבנת הון נחקק בשנת 2000 ובכך הצטרפה ישראל למדינות השותפות למאבק הבינלאומי בתחום. מהי...
קרא עוד »
יול 03, 2019