מרצפות טרצו – מה כל כך מיוחד בהן?

מרצפות טרצו

אם אתם מכירים את מרצפות הטרצו, אתם וודאי משייכים אותן לעבר, ואולי נדמה לכם, כי מדובר בטרנד ישן שחלף זמנו. אולם בשנים האחרונות אנו רואים ביקוש רב לסגנון ווינטג' בכל הקשור לעיצוב הבית, מרצפות טרצו הן חלק מהעניין.

העיצוב השתנה

כיום ניתן למצוא מרצפות טרצו בעיצובים ובגוונים שונים, הן כלל אינן מזכירות את אלה של העבר. שפע הסגנונות והצבעים מסייעים לנו בעיצוב חללי הבית השונים, והתאמת מרצפות טרצו לכלל האלמנטים, כך נוצרת הרמונית עיצובית. 

האם קיימים יתרונות?

בהחלט כן!, אין מדובר כאן רק בעיצוב הבית באמצעות מרצפות מוכרות, אותן אנו זוכרים מבית אבא אמא, ישנם יתרונות רבים נוספים. מרצפות אלה עשויות אך ורק מחומרים טבעיים, כגון למשל – חול, בשילוב עם מלט וכמובן חצץ, מה שמקנה להן את המראה הכה ייחודי. 

מתאימות לכל חלל בבית

מרצפות טרצו כמו באתר https://olmeda.co.il, אכן מתאימות לכל חללי הבית, והן בהחלט פרקטיות. קל מאוד ופשוט לנקות אותן, שלא בדומה לסוגי מרצפות אחרים, הן פחות צוברות לכלוך, ולא רק זאת. עד היום תוכלו להיתקל בבתים ישנים למדיי במרצפות טרצו שכלל לא נפגמו. ואכן הן חזקות מאוד, מה שאומר שהן ישמשו אתכם למשך שנים מרובות. 

לא עיצוב מיושן

במהלך השנים עיצובן של מרצפות טרצו השתנה כליל. קיימים גוונים רבים, העיצוב הינו אלגנטי ומוסיף רבות לאווירה בבית, על פי העדפותיכם, תוכלו לבחור בין מרצפות בעלות מראה מאט, או אלה המבריקות יותר.

מהן העלויות?

העלות הכספית היא עוד נדבך חשוב. ובכן, ניתן לרכוש מרצפות טרצו במחירים השווים לכל נפש, שלא יכבידו על הכיס, ובנוסף, הן משרות על חללי הבית סוג של אווירה ססגונית, שימושיות ופרקטיות. קל לנקותן ולשמור עליהן.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בנייה קלה – כך זה יפעל
חושבים לפנות אל חברה שתוכל ליצור את הבית שלכם עם בנייה קלה וזאת תוך כדי שהיא תהיה קשובה לכם ולכל...
קרא עוד »
ספט 14, 2021
איזה דק מתאים לכם לחצר?
עכשיו, רגע לפני שאתם יוצאים לדרך חדשה עם בית חדש, אתם רוצים להשקיע את כל המשאבים בחיפוש כל חומרי הגלם...
קרא עוד »
מאי 03, 2020
צינורות ספירקל מבודדים למיזוג אוויר – חובה או אפשרות?
בהתקנה של מערכות מיזוג אוויר יש חשיבות רבה למספר נקודות. אחת מהן היא עניין היעילות של המערכת. מדוע? כי...
קרא עוד »
ינו 28, 2020