מרצפות טרצו – מה כל כך מיוחד בהן?

מרצפות טרצו

אם אתם מכירים את מרצפות הטרצו, אתם וודאי משייכים אותן לעבר, ואולי נדמה לכם, כי מדובר בטרנד ישן שחלף זמנו. אולם בשנים האחרונות אנו רואים ביקוש רב לסגנון ווינטג' בכל הקשור לעיצוב הבית, מרצפות טרצו הן חלק מהעניין.

העיצוב השתנה

כיום ניתן למצוא מרצפות טרצו בעיצובים ובגוונים שונים, הן כלל אינן מזכירות את אלה של העבר. שפע הסגנונות והצבעים מסייעים לנו בעיצוב חללי הבית השונים, והתאמת מרצפות טרצו לכלל האלמנטים, כך נוצרת הרמונית עיצובית. 

האם קיימים יתרונות?

בהחלט כן!, אין מדובר כאן רק בעיצוב הבית באמצעות מרצפות מוכרות, אותן אנו זוכרים מבית אבא אמא, ישנם יתרונות רבים נוספים. מרצפות אלה עשויות אך ורק מחומרים טבעיים, כגון למשל – חול, בשילוב עם מלט וכמובן חצץ, מה שמקנה להן את המראה הכה ייחודי. 

מתאימות לכל חלל בבית

מרצפות טרצו כמו באתר https://olmeda.co.il, אכן מתאימות לכל חללי הבית, והן בהחלט פרקטיות. קל מאוד ופשוט לנקות אותן, שלא בדומה לסוגי מרצפות אחרים, הן פחות צוברות לכלוך, ולא רק זאת. עד היום תוכלו להיתקל בבתים ישנים למדיי במרצפות טרצו שכלל לא נפגמו. ואכן הן חזקות מאוד, מה שאומר שהן ישמשו אתכם למשך שנים מרובות. 

לא עיצוב מיושן

במהלך השנים עיצובן של מרצפות טרצו השתנה כליל. קיימים גוונים רבים, העיצוב הינו אלגנטי ומוסיף רבות לאווירה בבית, על פי העדפותיכם, תוכלו לבחור בין מרצפות בעלות מראה מאט, או אלה המבריקות יותר.

מהן העלויות?

העלות הכספית היא עוד נדבך חשוב. ובכן, ניתן לרכוש מרצפות טרצו במחירים השווים לכל נפש, שלא יכבידו על הכיס, ובנוסף, הן משרות על חללי הבית סוג של אווירה ססגונית, שימושיות ופרקטיות. קל לנקותן ולשמור עליהן.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חדרי ילדים – תהפכו אותם לחלומיים
רוצים להפוך חדרי ילדים לכאלה שיהיו פשוט חלומיים מבחינה עיצובית ולהרבה יותר מרשימים ובכל המובנים? דעו...
קרא עוד »
יול 18, 2021
כיצד מעצבים את חדר האמבטיה?
אחד הדרכים ליהנות מאיכות חיים בחלל הבית, היא באמצעות חדר אמבטיה נקי נעים ומעוצב. חדר האמבטיה שלנו הוא...
קרא עוד »
נוב 25, 2017
ניקיון מבנים
אין שום ספק כי ניקיון מבנים חייב להתבצע אך ורק על ידי חברת ניקיון מקצועית ואמינה, היות וזוהי הדרך...
קרא עוד »
אוג 17, 2020