האם באמת יש צורך לבצע הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים

הטרמיטים הם יצורים או חרקים לבנים או חומים שדומים מאוד לנמלים. בשונה מהנמלים, הטרמיטים יכולים לגרום לנזק ממשי שכן, הם ניזונים מנייר, עץ או תאית. הטרמיטים מכרסמים קורות עץ, רצפת פרקט, רהיטים שעשויים עץ, ארונות, משקופים, מדרגות עץ ועוד. אם אתם מזהים נוכחות של טרמיטים בביתכם, חשוב מאוד שתיצרו קשר עם חברת הדברה מקצועית, מנוסה ואמינה בתחום שירותי הדברת טרמיטים שכן, אי הדברת הטרמיטים יכולה להסב לכם נזק מהותי מאוד למבנה, לריהוט ועוד.

מאיפה מגיעים הטרמיטים לבית?

הטרמיטים מאוד אוהבים אזורים לחים. הם מסתתרים באזורים הללו ומתרבים במעמקי האדמה. לאחר מכן הם בונים מחילות בוץ קטנות וארוכות ועוברים דרך חורים שונים שיש להם גישה לתוך המבנה או הבית. הטרמיטים נכנסים באופן ישיר לכל אזור שמכיל עץ ולאט לאט הם מכרסמים את העץ במפנים והופכים אותו לחלול. כאמור, אם אתם מזהים נוכחות של טרמיטים בביתכם, עליכם ליצור קשר עם חברת הדברה מקצועית ומנוסה בתחום הדברת טרמיטים בלי להסס. חברת הדברה מקצועית תדע כיצד לסייע לכם להיפטר מהטרמיטים המצויים בביתכם אחת ולתמיד, עוד לפני שהם יגרמו נזק כלשהו לביתכם.

כיצד חברת הדברה מדבירה טרמיטים?

בעבר, היו מרססים טרמיטים בשיטת הריסוס הרגילה, אולם הבינו בסופו של דבר שמדובר של שיטה לא יעילה כי הטרמיטים מצויים מתחת לאדמה ולכן הם יכולים לשוב ולתקוף את הבית. לכן, כיום ישנן שיטות חדשניות שמאפשרות להחדיר את חומר הריסוס הרעיל לתוך האדמה וכך לחסל את הטרמיטים אחת ולתמיד. מדובר על תהליך שקרוי שיטת הקידוח שבו מבצעים קידוחים שונים באדמה על מנת להגיע למקום שבו מצויים הטרמיטים וחשוב מאוד לבחור עבור ביצוע הדברה מעין זאת חברה מנוסה בתחום.

הזמינו עוד היום הדברה אורגנית >>>

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך למצוא שירותי שיקום מבנים מקצועי במחיר טוב?
כדי למצוא שירותי שיקום מבנים מקצועיים במחיר טוב, ישנם כמה דברים שאתה יכול לעשות. הנה כמה טיפים: חקור...
קרא עוד »
יול 18, 2023
מדוע אנשים מתקשים למכור דירות בתקופה האחרונה?
אם בעשור האחרון חל קושי ממשי של רוכשים למצוא דירה במחיר נוח, בעוד שדירות נחטפו מיד על ידי רוכשים, מפני...
קרא עוד »
דצמ 09, 2019
חימום תת רצפתי
חימום תת רצפתי הוא תשתית שרבים רואים בה הכרחית להתגברות על איתני מזג האוויר הישראלי בעונות הקיצון....
קרא עוד »
אוג 29, 2021