איך שימוש בקיטורית ביתית ישדרג את הניקיון בבית?

קיטורית ביתית

סדר וניקיון בבי הם דברים חשובים מאוד כולנו משקיעים זמן רב בניקוי הבית. לצורך זה אנו גם מצטיידים בכלי ניקוי שונים וחומרי ניקוי לכל מטרה. לא נעים להיות בבית מלוכלך ומבולגן ולכן חשוב לשמור על הניקיון. אך האמת שמדובר בהרבה יותר מזה. ניקיון הבית חשוב גם מסיבות בריאותיות; כאשר הבית שלנו מלוכלך ומאובק מצטברות בו הרבה בקטריות המסוכנות לבריאותנו; מזהמים אלו עלולים לגרום למחלות שונות ואלרגיות לבני הבית. לצד אמצעי הניקיון המוכרים, ניתן למצוא את מכשירי הקיטור המציעים תועלת רבה בניקיון הבית. הרשו לנו לספר לכם כיצד שימוש בקיטורית ביתית ישדרג את הניקיון בבית. אך לפני הכל בואו נסביר בדיוק מהי קיטורית ביתית.

מכישר קיטורית ביתית הוא מכשיר העושה שימוש בקיטור לצורך ניקוי וחיטוי. הקיטור הוא בעצם מים בטמפרטורה מאוד גבוהה המשמידה חיידקים, אך גם מסייעת להסיר לכלוך עקשן במיוחד אשר נדבק לכל מיני מקומות ומסרב לצאת.

כיצד עובדת קיטורית ביתית?

מכשיר קיטורית ביתית עושה שימוש בלחץ מים אותם הוא מחמם ומוציא קיטור בטמפרטורה של 140 מעלות. הקיטור בטמפרטורה שהיא הרבה מעבר לנקודת הרתיחה משמיד על בקטריה שעומדת בדרכו ומסייע להסיר כל לכלוך. לחץ הקיטור מגיע ל 3 בר והוא יעיל יותר מכל מברשת שאתם בדרך כלל משתמשים בה בשביל לקרצף. ישנם דגמים שונים, במחירים שונים ובעלי קיבולת שונה אך ברמת העיקרון כולם מגיעים עם סט של מברשות ופיות שונות על מנת לנצל את הקיטור למטרות שונות ברחבי הבית והחצר. מכשיר הקיטור נחשב לבטוח לשימוש ביתי אך כמובן שיש להרחיקו מילדים; כאשר אתם רוכשים מכשיר קיטורית ביתית שימו לב שיש לו מנגנון נעילה להגנה מפני ילדים.

קיטורית ביתית היא מכשקיטורית ביתיתרי רב שימושי המאפשר לנקות ולחטא גם בסביבת הבית וגם בחוץ. היא קטנה וניידת ניתן להגיע איתה לכל מקום בבית ובחצר. כאשר אתם מנקים את הבית ללא שימוש במכשיר קיטורית אתם מפספסים את המטרה. אתם רוצים בית נקי מבקטירות ומזהמים אך אינכם משיגים מטרה זו. בראש ובראשונה אתם משקעים זמן מיותר בקרצוף ושפשוף על מנת להסיר כתמים עקשניים, כמו למשל אלו של חדרי השירותים או אלו אשר נמצאים במטבח וגם מקומות אחרים בבית. שנית אתם מבזבזים הון על חומרי ניקוי בניסיון נואש להסיר כתמים. אך למרות כל המאמצים אתם לא מצליחים לנקות באמת וזאת למרות שזה אולי נראה נקי. למרות הכל עדין ישנן בקטריות שאינכם יכולים לראות. לעומת זאת כאשר אתם משתמשים בקיטורית ביתית זהו עולם אחר לגמרי של ניקיון הכולל חיטוי יסודי והשמדה של בקטריות.

בזכות הקיטורית בשילוב עם מכונות שטיפה אתם יכולים להפחית את השימוש בחומרי ניקוי וכך גם לחסוך בעלויות וגם להיות יותר ידידותיים לסביבה. עצמת הקיטור מסירה לכלוך עקשן ודביק ובמקביל מחסלת בקטריות ונותנת לכם סביבה נקייה באמת וכל זה במהירות שיא. קיטורית ביתית מקצרת את התהליכים ואת הזמן שאתם משקיעים בשביל לנקות את הבית.

קיטורית ביתית היא השקעה חכמה, זהו מכשיר קטן ויעיל אשר ניתן לעשות בו שימוש נרחב בבית או בגינה.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תובנות על עיצוב משרדים וחללים מסחריים
כשמדובר בעיצוב משרדים וחללים מסחריים, ישנם מספר גורמים מרכזיים שלעתים קרובות מתעלמים מהם אך הם...
קרא עוד »
דצמ 18, 2023
טיפים למשקיעי נדל"ן מתחילים
יש לכם סכום כסף ביד אשר יכול לכם לאפשר להשקיע בנדל"ן? חכו עם זה, קחו אוויר, תלמדו קצת את הנושא ואז תצללו...
קרא עוד »
ספט 30, 2015
עציצי פלסטיק – למה זה הכי כדאי
עציצי פלסטיק הפכו לבחירה פופולרית עבור גינון וגידול צמחים מכמה סיבות, אך חשוב לקחת בחשבון את הצרכים...
קרא עוד »
ספט 03, 2023