כיום כולם כבר יודעים על מה מדובר שאומרים השקעות קטנות

השקעות קטנות

בשנות השמונים החלה פריחה משמעותית בקרב אנשים פרטיים במסלולי השקעות קטנות. לא היה מדובר בברוקרים או אנשי עסקים שהכירו את התחום ועסקו בו יום ולילה אלא יותר באנשים שהצליחו לחסוך סכום כסף מסוים, עשרות אלפי שקלים (במונחים של היום) או כאלה שקיבלו ירושה כספית, והחליטו להשקיע את הכסף על מנת להבטיח לעצמם ולילדיהם הכנסה עתידית מסוימת, במקום להשאיר אותו בעובר ושב או לבזבז אותו.

מאז, יותר ויותר אנשים בוחרים במסלולים של השקעות קטנות מתוך כוונה להגדיל את סך ההכנסות שלהם. במאמר זה נתייחס למספר מסלולים ונסביר מדוע המסלול הנכון ביותר להשקיע הוא בנדל"ן בארץ. אך לפני כן נסביר בקצרה כיצד אנשים מגיעים למצב בו יש להם אפשרות להפנות כסף להשקעות קטנות במסלולים שונים.

אופציה ראשונה, היא לחסוך מדי חודש סכום כסף מסוים ובסוף תקופה מסוימת להפנות אותו למסלול השקעות מסוים. נכון לנהוג בשיטה כזו, במידה ואתם יוצרים לעצמכם חסכון נוסף ובכך אתם לא מהמרים על עתידכם הכלכלי.

אופציה שנייה, היא להפנות סכום כסף סמלי כל חודש להשקעה. בדרך כלל זה אפשרי אם השכר שלכם הוא גבוה ומאפשר לכם את זה וכן אם אתם מעוניינים לפזר את הכסף שלכם במגוון השקעות קטנות.

כמובן שיש את האופציה שאתם מקבלים סכום כסף גדול (ירושה, מכירת נכס) ובוחרים להפנות אותו להשקעה במקום שישב בבנק.
השקעות קטנות

אילו השקעות קטנות עומדות לרשותכם ומדוע השקעה בנדל"ן הכי משתלמת

חשוב להבהיר, כשמדובר על השקעות קטנות, לא מדובר על השקעה במיליוני שקלים, אלא על עשרות אלפי שקלים ואולי קצת מעבר לכך. מאחר והסכום הוא כזה, אז גם ההשקעה היא בהתאם.

מסלול אחד שנחשב מאוד פופולארי הוא יצירת תיק השקעות משלכם. אתם יכולים לעשות זאת בעצמכם או דרך מנהל השקעות. בתיק הזה אתם יכולים להכניס מניות, אגרות חוב, ועוד. היתרון זה הפיזור של ההשקעות על פני אלמנטים שונים, החיסרון הוא שמדובר בתחום לא יציב ואתם עלולים להפסיד את כספכם.

מסלול שני הוא להשקיע את הכסף בעסק מסוים. זה יכול להיות עסק משפחתי או עסק אחר. יש בזה הרבה עניין ואתגר, אך זה דורש המון עבודה, תשומת לב, ידע, וסביר להניח שהסכום שאתם משקיעים הוא רק ראשוני, בעתיד תצטרכו להשקיע עוד כסף.

המסלול השני הוא המומלץ מכולם , השקעה בנדל"ן. אתם יכולים להשקיע ברכישת נכס באופן בלעדי או ביחד עם משקיעים נוספים. השקעות נדל"ן בארץ הן אטרקטיביות מאחר והביקוש הוא גבוה וההיצע הוא נמוך, מה שמלמד, שהמחיר אותו תוכלו לדרוש עבור הנכס, יכול להיות גבוה מאוד וכך תחזירו לעצמכם את ההשקעה.

בנוסף, להבדיל ממניות או עסק, השקעה בנדל"ן לא נעלמת ותמיד תוכלו להפיק ממנה תשואה. גם אם ההוצאה הראשונה היא גבוהה, עדיין בעתיד, ההוצאות הן נמוכות והרווח הוא גבוה. זו הסיבה שיותר ויותר ישראלים בוחרים להשקיע בנדל"ן בארץ, לרכוש נכסים ולהציע אותם למכירה או להשכרה.

למגוון השקעות קטנות נוספות היכנס לכאן.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ריהוט גן לבית – מתכוננים לקיץ הקרב ובא
בין אם יש לכם ילדים או אם אין עדיין, ריהוט גן לבית הוא משהו שנצרך תמיד בכל מצב ולכל משפחה. במאמר זה...
קרא עוד »
מרץ 12, 2021
עורך דין לכתיבת חוזה שכירות – כל הסיבות לפנות אליו לפני השכרת הבית שלכם
השכרת הנכס שלך יכולה להיות משתלמת, אבל זה מגיע גם עם אחריות משפטית וסיכונים פוטנציאליים. כדי להבטיח...
קרא עוד »
יול 31, 2023
מיפוי טופוגרפי
מיפוי טופוגרפי הוא תהליך של מיפוי השטח, או האזור הגיאוגרפי, מיפוי טופוגרפי כרוך בזיהוי, מדידה ורישום...
קרא עוד »
נוב 29, 2022