חדר ארונות פינתי – חסכוני במקום

חדר ארונות פינתי

חיסכון במקום זה אידיאל חשוב, במיוחד אם חיים בדירה קטנה ורוצים לנצל כל פינה לשימוש מיטבי. כך זה כאשר חיים בארץ בה כל מטר יקר כל כך… אבל נדמה שהמציאות הזו מולידה הרבה פתרונות גאוניים, ומביאה לכך שנמצא רעיונות מוצלחים לניצול מיטבי ולניהול נכון של החיים שלנו גם בסביבה צפופה יחסית. אחד הפתרונות הוא חדר ארונות פינתי ראו בכתובת הזו.

על התועלת של חדר ארונות בכלל

חדר ארונות הוא פתרון מעולה לאנשים שחדרי השינה שלהם קטנים. כאשר אין מקום בכל חדר לארון, ניתן לייעד חדר מיוחד שהוא משמש עבור אחסון בלבד. כלומר, בכל חדר יש שידה קטנה או ארונית מינימלית לחפצים הכרחיים, וכל יתר החפצים יהיו מאוחסנים בחדר הארונות. כך מרכזים את כל הארונות במקום אחד ומנצלים חדר קטן או אזור מאוורר פחות למטרות אחסון. אנשים רבים בוחרים לתכנן כך את הבית שלהם, והם מגלים כי התוצאות בהחלט משביעות רצון. החיים נוחים ומסודרים, והבית נראה נהדר.

ראו בלינק ארונות הזזה עם טלויזיה

מה זה חדר ארונות פינתי?

בבואנו לתכנן חדר ארונות עלינו לזכור כי יש לתכנן את חדר הארונות בצורה כזו שנוכל לאחסן בו את כל החפצים הנדרשים לנו, והוא ינצל באופן מקסימלי את השטח שעומד לרשותנו. כמובן, שככל שחדר הארונות קטן יותר כך האתגר שלנו גדל. כי אנחנו נדרשים להתמודד עם פער בין הרצוי למצוי. ולמצוא פתרונות מחוץ לקופסה כדי למצוא מקום מתאים לכל פריט או חפץ. אחד הרעיונות המומלצים הוא חדר ארונות פינתי. מדובר על חדר ארונות שמנצל את הפינה, וממקסם את האחסון שבו. כך שהיא לא הולכת לאיבוד אלא מאפשרת לנו לאחסן בתוכה כמות גדולה של חפצים שימושיים פחות. אמנם הגישה לתוך הפינה לא תמיד נוחה, אבל הניצול של השטח מיטבי.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הפיכת חדר לממד
אזורים רבים בארץ עולים על השיח הציבורי בכל יום למספר דקות במהדורת החדשות. אך מי שלא גר באיזור כמו...
קרא עוד »
יול 24, 2019
ניהול דירות בירושלים
ירושלים הולכת ומתפתחת ללא הרף ובשנים האחרונות אנחנו זוכים לראות תנופת בנייה שלא הייתה כמותה באזור....
קרא עוד »
אפר 26, 2018
רכישת נכס בקפריסין – איפה הכי כדאי?
כמו שבטח יצא לכם לשמוע, קפריסין מחולקת לשתי אזורי שליטה מרכזיים: החלק הראשון הוא החלק היווני שנמצא...
קרא עוד »
נוב 04, 2019