שיקום בטון בגובה – למה לחכות שהבניין יקרוס? קידום סישראל 

קירות הבטון בבניינים רבים עוברים תהלכי בלאי עם הזמן והתוצאה היא חורים וסדקים בבטון וחדירת רטיבות ולחות לעבר הקונסטרוקציה. לכן בכל כמה שנים כדאי לבצע עבודות תחזוקה, וגם כמובן שבמקרה שאתם מבחינים בסדקים וחורים בשכבת הבטון – ואז יש להגיב מהר ככל האפשר. הזנחת הטיפול בשכבת הבטון תוביל במוקדם או במאוחר לסדקים ולנשירת חלקי בטון וטיח מהקירות וכן לחדירת לחות ופגיעה במבנה. נשירה כזו עלולה להוביל לפגיעה בנפש וללא ספק תפגע ברכוש. לכן כדאי להקדים תרופה למכה ולמנוע מראש אסונות אפשריים. מדובר במשימה מסוכנת מאחר שהיא נעשית בגובה רב ולכן תצטרכו להזמין פועלים מנוסים שיבצעו אותה ביעילות ובבטיחות. 

איך מתבצע שיקום בגובה

שיקום בטון בגובה נועד לסתום חורים וסדקים בבטון ולגרום לו לאטום את הקיר באופן מיטבי. לכן יש צורך בחומרים ייעודיים ובכל י עבודה וגם בגישה לנקודות גבוהות בקיר. ניתן לבצע זאת באמצעות שימוש בכבלי סנפלינג, אשר נחשבים אפקטיביים ובטיחותיים. הטיפוס בכבלים אלה מאפשר התאמה בין גובה הפועל לגובה הסדק בקיר בו הוא צריך לטפל. הפועל יגיע לסדק וימרח את חומרים על הסדק וכך יאטום אותו ויטפל גם במפגעים אחרים על הקיר. את העבודה הזו כדאי לבצע בחודשי הקיץ או האביב וזאת כדי להימנע מפעולה במזג אוויר קשה, אשר מוביל להגברת הרטיבות במבנה ומקשה על הפועלים. 

פנייה לחברה אמינהשיקום בטון בגובה הוא משימה שחייבת להימסר אך ורק לחברה אמינה, מאחר שעבודה לקויה עלולה להוביל לנשירת חלקים מהקיר ולאסון, ואין ספק שתגרום נזק לנכס ולסביבה. לכן מומלץ לפנות אך ורק לחברה אמינה ולבקש תעודות המעידות על הניסיון המקצועי של הפועלים שנשלחו אליכם.  למידע בנושא עבודה בגובה

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לוח נדל"ן
לוח הנדל"ן שלנו המופיע באתר האינטרנט שלנו הוא נוח מאד לשימוש ומקיף את כל הנכסים שאותם אנו משווקים בכל...
קרא עוד »
יונ 18, 2020
חשיפת יתרונות נסתרים: מהות המשא ומתן
משא ומתן, לעתים קרובות לזלזל, הוא מיומנות המשתרעת הרבה מעבר לתחומי העסקאות והחוזים העסקיים. זהו כלי...
קרא עוד »
דצמ 20, 2023
אבטחת ההיתרים העסקיים שלך: מדריך פשוט
היציאה למסע של פתיחת עסק חדש היא מרגשת ומרתיעה כאחד. בין שלל המשימות העומדות בפני יזמים, השגת ההיתרים...
קרא עוד »
פבר 28, 2024