לוח סילוקין משכנתא בריבית פריים

לוח סילוקין משכנתא

משכנתא הינה סוג של הלוואה אשר אנשים שמעוניינים לרכוש דירה ראשונה או שנייה, יכולים להיעזר בה. לרוב, בדירה ראשונה התנאים לקבלת משכנתא יהיו תנאים אטרקטיביים יותר מהתנאים לקבלת משכנתא עבור רכישת דירה שנייה. אם אתם עומדים לפני רכישת דירה ראשונה והתחלתם לברר על מסלולי המשכנתאות השונים, חשוב שתכירו את אחד המסלולים אשר נחשב כמסלול אטרקטיבי ביותר בתחום המשכנתאות: משכנתא בריבית פריים

מהי משכנתא בריבית פריים

מסלול הפריים בתחום המשכנתאות נחשב כמסלול מבוקש מאוד בזמן של ריבית נמוכה במשק. מסלול זה יתבסס על ריבית בנק ישראל בתוספת מרווח של 1.5% שמהווה את הריבית של הפריים עצמה, עם מינוס של מרווח מסוים. במסלול הפריים הקרן איננה צמודה למדד המחירים לצרכן ואפשר לפרוע את המשכנתא בכל עת ללא קנסות. במידה ואתם חושבים ברצינות על מסלול הפריים, חשוב שתיקחו בחשבון את העובדה שהריבית מעודכנת פעם בחודש על ידי הבנק ולכן, בתקופות של שינויים מהותיים, כגון: תקופות שבהם האינפלציה עולה, סכום ההחזר החודשי של המשכנתא שלכם גם יעלה באופן חד בהתאם לכך. בנוסף לכך, כיום לא ניתן לקחת יותר משליש מסכום המשכנתא בריבית פריים.

על מחשבון משכנתא שמעתם כבר?

לוחות סילוקין במסלול הפריים

במסלול הפריים ניתן להשתמש במספר לוחות סילוקין: לוקח סילוקין גרייס חלקי, לוח סילוקין שפיצר, לוח סילוקין קרן שווה, לוח סילוקין משכנתא בלון ולוח סילוקין גרייס מלא. לנטילת משכנתא בריבית פריים בלוח סילוקין לא מעט יתרונות. היתרונות שלה גובלים בעובדות שסכום ההחזר החודשי לרוב יהיה סכום קבוע ללא עליות חדות מדי, קרן המשכנתא איננה צמודה לשום מדד, במידה ומעוניינים לפרוע את הלוואת המשכנתא אין עמלת פירעון וכן לא מקבלים קנסות כלשהם, הבנקים למשכנתאות נותנים מרווח פוחת על הלוואות מעין אלו. החיסרון היחיד במשכנתא במסלול הפרים בבחירת לוח סילוקין כלשהו הוא שגובה ההחזר החודשי עדיין יכול להשתנות בהתאם לגובה הריבית מדי חודש. במידה ואתה חושב על בחירת לוח סילוקין במסלול משכנתא פריים, כדאי שתתייעץ עם מומחה בתחום אשר מכיר את כל מסלולי המשכנתאות ואת המסלול המדובר בפרט, אשר יוכל לייעץ לך בכל הנוגע למסלול הזה.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מנהל מגורים ישראל מייסודו של מוטי פלד
ישנן כמה וכמה חברות נדל"ן בישראל. כמה שהיא קטנה, ככה בונים בה עוד ועוד וכך גם הביקוש העולה וגובר של...
קרא עוד »
ינו 13, 2021
טיפים פנימיים לבחירת אביזרי תאורה לבית
כשמדובר בהארת חלל המגורים שלך, בחירת אביזרי התאורה הנכונים יכולה לעשות את כל ההבדל. כמומחה בעיצוב...
קרא עוד »
מרץ 10, 2024
איך עושים החזר מס?
הגשת בקשה של החזר מס יכולה להיות פשוטה מאוד אם רק בוחרים להיעזר בשירותיו של רואה חשבון שיוכל לעשות את...
קרא עוד »
יול 25, 2021