עורך דין לענייני מקרקעין – מה לקחת בחשבון

עורך דין לענייני מקרקעין

עומדים לפני רכישת דירה חדשה מקבלן? רגע לפני שאתם עושים את הצעד המשמעותי בחייכם, כדאי שתעזרו בייעוץ וליווי מקצועי של עורך דין לענייני מקרקעין. זוהי הדרך הנכונה והבטוחה ביותר עבורכם בתהליך כל כך מהותי, כיוון שעסקאות נדל"ן הן לרוב גדולות ומורכבות המסתכמות בהרבה מאוד כסף.

מה צריך וכדאי לדעת כאשר פונים לשירותיו של עורך דין מקרקעין, כיצד הוא יוכל לסייע לכם בעסקת הנדל"ן וכיצד תוכלו למצוא עו"ד מקצועי בתחום? נענה על כל השאלות הללו במאמר הנוכחי.

מיהו עורך דין מקרקעין?

עורך דין לענייני מקרקעין בעל מקצוע בתחום המשפט המתמחה בייעוץ וייצוג של לקוחות בנושאי עסקאות נדל"ן כמו קנייה, מכירה והשכרה של נכסי נדל"ן, עריכת חוזים, טיפול בנושאי מיסוי, בדיקת זכויות קונים, ייצוג מול יזמים וקבלני בנייה, בדיקת מסמכים בירוקרטיים ועוד נושאים רבים נוספים הנוגעים לתחום המקרקעין.

כיצד עו"ד לענייני מקרקעין יסייע לכם בתהליך רכישת הדירה?

תהליך רכישת דירה חדשה מקבלן עשוי להיות מרגש אך גם מורכב, כיוון שזוהי עסקה גדולה ומשמעותית בחייו של כל רוכש דירה. בכדי לייעל את התהליך ולמנוע עיכובים ובעיות בירוקרטיות, תפקידו של עורך דין לענייני מקרקעין לבדוק את תקינות החוזה הנחתם מול הקבלן, לוודא את תהליך רישום הזכויות של הקונים, לטפל בענייני מיסוי ולזהות בעיות ומגבלות המופיעות בחוזה הקנייה.

כיוון שקבלנים ויזמים המוכרים דירות חדשות נמצאים עם גב כלכלי וניסיון רב בתחום הנדל"ן, עורך הדין שילווה את הקונים בתהליך הרכישה יסייע להם לבצע את העסקה בצורה הטובה והמשתלמת ביותר למרות פער "הכוחות"  שקיים בין הקבלן לקונה.

כיצד לבחור עורך דין מקצועי בתחום?

רצוי לפנות אל עורך דין לענייני מקרקעין המחזיק בניסיון רב בתחום עסקאות הנדל"ן, וכן עו"ד נוטריון בפתח תקווה המבטיח ליווי משפטי אמין וזמין.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שירותי איטום  – למי פונים כשיש בעיה
כאשר נמצאים במבנה שבו הכל מתפקד כהלכה הכל טוב ויפה, אבל בכל סוג של מבנה מידי פעם בפעם עולה העניין הזה...
קרא עוד »
אוק 17, 2018
ניהול סיכונים פיננסיים – מה זה אומר?
כאשר מדובר על ניהול סיכונים פיננסיים, מדובר למעשה על תהליך שמטרתו ליצור תשתית אשר תוכל להגן על החברה...
קרא עוד »
דצמ 30, 2017
הדרך הנכונה להתמודד עם פרויקט בניה גדול
להחליט שקונים בית, אחרי כל כך הרבה שנים עבודה ושל התלבטות, זה לא עניין של מה בכך. מדובר בדרך כלל על...
קרא עוד »
נוב 28, 2016