השקעות נדל"ן בארץ – מדוע משתלם להשקיע בישראל

השקעות נדל"ן

לא צריך להיות כלכלן או יזם נדל"ן גדול בשביל לדעת שמחירי הנדל"ן בישראל עלו בעשרות אחוזים משנת 2008 והביאו למשקיעים בתחום תשואה גבוהה ומכובדת. הנתונים מראים שמי שיכול להשקיע בנדל"ן בישראל, משתלם לו לעשות כך, שכן לטווח הקצר והארוך הוא יכול לקצור רווחים יפים.

יש לומר את האמת, השקעות נדל"ן בארץ ובכלל בעולם, נחשבות השקעות יחסית בטוחות ומומלצות. הרי בניגוד להשקעה במניות של חברות או השקעה בעסק, נדל"ן לא יכול להיעלם, הוא לא יכול לפשוט את הרגל. במקרה הגרוע, שוק הנדל"ן יספוג מכה, כמו שהיה במשבר הכלכלי של שנת 2008, אך עם הזמן הוא יחזור ואף יצמח, הרי דרישה לנדל"ן תמיד תהיה ולו מהסיבה הפשוטה, שאנשים תמיד יזדקקו למבני מגורים או עסקים. לכן בטווח הארוך, משתלם יותר להשקיע בנדל"ן, גם כשמדובר בשוק הישראלי ואולי בעיקר כשמדובר בשוק הישראלי, שההיצע נמוך והביקוש גבוה.

אך הכל מתרכז בשאלה אחת, כיצד מבצעים השקעות נדל"ן בארץ בצורה חכמה, במילים אחרות, כיצד לומדים היכן להשקיע ועם מי. בחלק הבא של המאמר נלמד כיצד משקיעים בצורה חכמה בשוק הנדל"ן הישראלי, כך שניתן יהיה להחזיר את ההשקעה ולהרוויח.

השקעת נדלן

איך להשקיע בנדל"ן בישראל

באפשרותנו להשקיע במספר צורות בנדל"ן הארץ, דרך אחת היא באמצעות חברות השקעות או חברות שמאגדות משקיעים שונים אשר כל אחד מהם משקיע סכום כסף ובאופן יחסי לחלקו בעוגת ההשקעה, הוא נהנה מבעלות על הנכס. כמובן ככל שמשקיעים יותר כך אחוז הבעלות גדל. דרך אחרת היא להשקיע באופן בלעדי, אם זה באמצעות רכישת מבנים למגורים או לעסקים באופן עצמאי ועם זה דרך חברות השקעות או חברות אחרות שמתמחות בהשקעות נדל"ן בארץ. אותן חברות מטפלות בכל תהליך הרכישה והפרוצדורה הבירוקרטית בנושא.

השאלה היא לא רק איך להשקיע אלא היכן להשקיע, ועל מנת להחזיר את עלות השקעה ולהרוויח ממנה בצורה חכמה, מומלץ לעשות מחקר על המקום בו אתם רוצים להשקיע, לבחון את מגמת המחירים בו, לקרוא תוכניות פיתוח וללמוד מה עומד להתרחש במקום בשנים הקרובות, כלומר אילו תוכניות אמורות לצאת לפועל. כמו כן רצוי לבחון את מצב התעסוקה במקום, חינוך, תחבורה ואמצעים אחרים שמשפיעים על רכישת מבני מגורים או עסקים.

כך יהיה קל להעריך אם המקום ימשוך אליו אנשים, ואם ההשקעה במקום אכן משתלמת לאורך זמן, האם היא תצליח להחזיר את עצמה בטווח קצר ולהפיק רווחים לאחר מכן.

להשקעות קרן הגשמה לחץ כאן.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ריסוס לבית
כמעט כל אחד נאלץ להזמין בשלב כזה או אחר ריסוס לבית. בסופו של יום, כולנו חיים בעולם שמורכב ברובו מחרקים,...
קרא עוד »
יונ 08, 2020
אישור לכיבוי אש
מבנים שונים אמורים להיבנות מתוך  התחשבות בבעיות בטיחות. אחת  מהבעיות החמורות ביותר היא הסכנה...
קרא עוד »
מאי 10, 2018
לבשל בסגנון אישי
חדר המטבח הוא במקרים רבים המקום שבו מבשלים את הארוחות השונות, מכינים סלטים ואופים עוגות טעימות. בכל...
קרא עוד »
מרץ 26, 2018