נדל"ן ביוון – למה יוון מושכת אליה משקיעים ישראליים

נדל"ן ביוון

מאז ומתמיד היתה לישראלים פינה חמה ליוון. התרבות והמנטאליות הים תיכונית, האוכל, המוזיקה, הקירבה הפיזית, כל אלה הפכו את יוון למדינה מאוד פופולארית בקרב ישראלים, ואנחנו יכולים לראות את זה בהיבטים שונים, לא רק בהיבט התיירותי. 

אחד ההיבטים בהם הפופולאריות באה לידי ביטוי, הן השקעות נדל"ן ביוון, בין אם זה בערים הגדולות כמו אתונה או סלוניקי, ובין אם זה באיים. לא מעט ישראלים מעדיפים להשקיע את כספם בנדל"ן יווני מאשר בנדל"ן ישראלי. זה נכון לגבי נדל"ן למגורים, עסקי ואחר. כאן זה לא רק עניין של קירבה ופינה חמה, אלא עניין כלכלי, עסקי, נטו. 

לפני שנסביר מדוע ישראלים רבים בוחרים להשקיע בנדל"ן יווני, חשוב לציין שלא מדובר רק במשקיעים מבוססים, אנשי עסקים או בתי השקעות אלא גם במשקיעים פרטיים שבוחרים להשקיע את כספי החסכונות או הפנסיה שלהם, מתוך הבנה שההשקעה יכולה להחזיר את עצמה ולייצר עבורם מקור הכנסה איכותי. 

מדוע ישראלים בוחרים להשקיע בנדל"ן יווני

הסיבה העיקרית הם המחירים. יוון, כידוע, עברה משבר כלכלי רציני בתחילת העשור האחרון, זה השפיע באופן מהותי על מחירי הנדל"ן והיום אפשר למצוא אוצרות במחירים זולים יחסית, בוודאי ביחס למחירי הנדל"ן בישראל. 

אחרי שמוצאים השקעה משתלמת כמו נדל"ן באתונה, אז לוקחים בחשבון שכל העלויות מסביב הן הרבה יותר זולות. כלומר, להבדיל מהשקעות בקנדה או ארצות הברית נניח, אזי שהשקעה ביוון לא דורשת עלויות נלוות משמעותיות, בוודאי לא בכל מה שקשור לתחזוקת הנכס. אפשר להגיע בכל עת, לטפל בכל מה שדרוש, זאת בהנחה כמובן ולא רוצים להפקיד את ענייני התחזוקה בידי חברה שתעשה זאת עבורנו. 

צריך לציין שיש ביקוש לנכסים מבחינת השכרה, הן בקרב היוונים והן בקרב זרים שמגיעים למדינה, החל מסטודנטים וכלה בתיירים.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תרגום מסמכים נוטריוני
השימוש באישור נוטריוני הוא עדיין נוהג נפוץ במדינות רבות. התהליך כולל חתימת שני הצדדים על מסמכים מול...
קרא עוד »
ינו 13, 2023
נוטריון לאנגלית – באיזה שלב אנחנו צריכים אותו?
המון תושבים מתעניינים בלימודים בחו"ל וזאת למעשה הסיבה שהם נדרשים להצגת מסמכי רישום. בגלל שמדובר...
קרא עוד »
מרץ 03, 2019
מה חדש בעולם העיצוב הקשור לסביבת הלמידה לתלמידים?
כמו בכל שנה, מערכי למידה רבים נוטים להשתנות בהתאם לזמנים בהם אנו חיים ובהתאם לתהליך המודרניזציה...
קרא עוד »
ספט 18, 2019