נדל"ן בקפריסין – יתרונות

נדל"ן בקפריסין

הרבה מאוד ישראלים מחפשים דרכים כיצד להשקיע בנדל"ן בחו"ל. אחרי שהם התייאשו מהאפשרות לרכוש נדל"ן להשקעה בישראל, בגלל המחירים הגבוהים והיכולת הנמוכה לייצר מהם רווח, אז הם פנו לאפיקים בינלאומיים. כך למשל הרבה מאוד ישראלים משקיעים בשנים האחרונות במזרח אירופה, ארצות הברית, קנדה.

אחד היעדים הפופולאריים להשקעה בשנים האחרונות היא השכנה שלנו ממערב, מרחק שעה  טיסה, הכוונה לקפריסין כמובן. לא מעט ישראלים בוחרים להשקיע את כספם ברכישת נדל"ן באי והם מצליחים גם ליהנות מההשקעה שלהם, הם מצליחים לייצר רווח משמעותי באמצעות קניית בית בקפריסין, בין אם מדובר במבנה מגורים ובין אם מדובר במבנה עסקי, מסחרי.

כפי שנוכל לראות מיד, יש יתרונות שונים בהשקעה בנדל"ן בקפריסין, לפני שנציג אותם חשוב להבהיר, אם רוצים להשקיע בנדל"ן בחו"ל ובפרט בקפריסין, רצוי לעשות את זה עם אנשי מקצוע איכותיים, מנוסים, מקצועיים, אנשי מקצוע שנוכל לסמוך על הידע, הניסיון והכלים שהם מספקים לנו. בצורה כזו ההשקעה באמת תשתלם ומעבר לכך, כל התהליך יהיה הרבה יותר פשוט ומהיר.

מה היתרונות של השקעה בקפריסין

ראשית, היכולת להרוויח מההשקעה היא משמעותית. מדובר על אי שמחירי הנדל"ן בו עדיין שפויים, להבדיל ממדינות רבות באירופה שם המחירים גבוהים, ויחד עם זאת הביקוש להשכרה, הוא גבוה. לכן היכולת להרוויח היא משמעותית.

שנית, עלויות העסקה מסביב אינן גבוהות, בין היתר בזכות העובדה שמדובר על מדינה קרובה. כך שאם יש צורך להגיע אל הנכס, אפשר לטוס ולחזור באותו יום.

שלישית, מדובר על אי בו רוב האנשים דוברי אנגלית, הרבה יותר פשוט להתנהל מאשר במקומות אחרים, שאינם דוברי אנגלית והתהליך הבירוקרטי יכול להיות מסובך.

ארבע, יש לא מעט אנשי עסקים וגורמים ישראלים אחרים שעובדים ופועלים באי, כך שאפשר להיעזר בהם.

המידע באדיבות אתר Omrads

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נוטריון לאנגלית – באיזה שלב אנחנו צריכים אותו?
המון תושבים מתעניינים בלימודים בחו"ל וזאת למעשה הסיבה שהם נדרשים להצגת מסמכי רישום. בגלל שמדובר...
קרא עוד »
מרץ 03, 2019
לבשל בסגנון אישי
חדר המטבח הוא במקרים רבים המקום שבו מבשלים את הארוחות השונות, מכינים סלטים ואופים עוגות טעימות. בכל...
קרא עוד »
מרץ 26, 2018
כיצד לשקם את הבית לאחר הצפה?
שיקום נזקים של הבית לאחר הצפה דור התנהלות מיוחדת אשר כרוכה במידת הנזק אשר נגרמה לרבדים השונים...
קרא עוד »
מאי 31, 2020