רכישת דירה היא כנראה ההשקעה הגדולה ביותר שתעשו אי פעם. בנוסף לשכירת סוכן נדל"ן שיסייע במשא ומתן על העסקה, ייתכן שתשקלו לשכור עורך דין מקרקעין שידריך אתכם בתהליך המשפטי. בואו נלמד על כך יותר.

עורך דין מקרקעין

עורכי דין מקרקעין, מתמחים בעניינים הקשורים ברכוש, החל מעסקאות ועד טיפול במחלוקות בין צדדים. עורכי דין אלה, מומחים בכל מה שקשור לניהול מקרקעין והבאתם על חוזה מוסכם ליצירת מסמך משפטי נכון שיתאים ללקוחות.

עורכי דין מקרקעין: סקירה כללית

מדינות רבות, דורשות שעורך דין מקרקעין יהיה נוכח בסגירת עסקת מקרקעין. גם אם המדינה שלכם לא דורשת זאת, אולי תרצו שעורך דין מקרקעין יהיה שם בשבילכם.

עורך דין מקרקעין ייצג את האינטרסים שלכם בסגירת עסקה. הוא יבדוק את כל הניירת  שלכם מראש וייעץ לכם על כל בעיה או השמטה עם התיעוד הנכון.

רוב עורכי הדין בתחום המקרקעין, גובים שכר טרחה שעתי עבור השירותים, אם כי חלקם גובים תעריף אחיד. עורך הדין יגיד לך זאת מראש כמובן.

מה מכסה חוק המקרקעין?

דיני המקרקעין כוללים רכישה ומכירה של מקרקעין, כלומר קרקע וכל המבנים שעליה. נושא זה מכסה גם סוגיות משפטיות הקשורות לכל דבר הקשור לנכס או למבנים, כגון מכשירי חשמל ואביזרים.

משרד עורכי דין המתמחים במקרקעין, דואגים להקפיד על נהלים תקינים במהלך רכישת או מכירת נכס. הם גם עשויים להיות מודאגים מהאופן שבו נכס מסוים יהיה מיועד לשימוש. דיני המקרקעין מכסים שטרות טאבו, ארנונה, תכנון עיזבון ועוד.

חוקי המקרקעין משתנים בהתאם למדינה ולממשלה המקומית. עורכי דין חייבים להיות בעלי רישיון לעיסוק במדינה שבה מתבצעת העסקה, ועליהם להתעדכן בכל התפתחויות המדינה הקשורים לעניינכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.