מתי נזדקק לאיטום בעזרת סנפלינג לחיזוק הנכס?

איטום

הדרך הטובה ביותר לבצע איטום ללא פיגומים הוא באמצעות סנפלינג. במאמר זה נסביר מהו איטום באמצעות סנפלינג, מתי הוא נדרש ואילו נקודות חשובות יש לבדוק טרם השכרת שירותיה של חברה זו או אחרת. הבה נתחיל..

עבודות גובה – איטום

בכל השקעה של נדל"ן, נרצה להגיע למצב שהנכס במצב הכי טוב שאפשר (או לפחות סביר וראוי למגורים) ויהיה זקוק למינימום תחזוקה/שיפוצים בעתיד הנראה לעין. לשם כך, כדאי לבדוק גם אצת מצב האיטום – חלק חשוב מאד שמשפיע משמעותית גם על שווי הנכס.

סנפלינג (לועזית) מוכר גם כעבודות גובה (עברית). עבודות סנפלינג אם לאיטום ואם לשם תיקונים או שיפוצים אידיאליים אם לא יכולים או מעוניינים להשתמש  בפיגומים חשמליים או קבועים. נהוג להשתמש בשירותי מומחים בתחום הסנפלינג לשם ביצוע כל מיני תיקוני טיח בקירות החיצוניים של המבנה, כדי לצבוע את הקירות החיצוניים של המבנה, לאטום מיני סדקים שאליהם קשה או בלתי אפשרי להגיע בכל דרך אחרת. בנוסף, משתמשים בסנפלינג למטרת איטום על מנת לבצע עבודות קטנות וגדולות של איטום סדקים בקירות, התזה של חומר איטום, איטום חלונות וצינורות מערכות מיזוג חיצוניות וכן פתחים. בנוסף, משתמשים פעמים רבות באיטום באמצעות סנפלינג לגגונים קטנים מעל חלונות.

 

איטום בעזרת סנפלינג

אם בעבר אנשי המקצוע היו צריכים להיאבק על מנת להגיע אל מקומות בעייתיים במבנה, דבר שהוביל פעמים רבות לקושי באטימה ואיטום ברמה בינונית, כיום חברות מקצועיות לא מתפשרות על הטוב ביותר ומבצעות איטום מבנים פעמים רבות גם באמצעות סנפלינג. כאן חשוב מאוד לוודא שאותה חברה אליה אתם פונים לא רק מומחית בכל הקשור אל סוגים שונים של איטום, כמו למשל איטום גגות, איטום קירות ואיטום בנייני משרדים ורבי קומות אלא גם מתחייבת לשלוח אל הלקוח מומחים שעברו הכשרה מתאימה בכל הקשור אל עבודה בגובה ויש להם תעודה שמאשרת שהם אכן יכולים לעסוק בעבודות אלו. בנוסף, יש לוודא שהחברה מבטחת את עובדיה ומשתמשת בכל הציוד הבטיחותי הנדרש לשם ביצוע עבודות סנפלינג למטרת איטום.

 

ייעוץ והשכרת שירותיו של מומחה

קיים צורך באיטום בכל מבנה וחשוב מאוד לוודא ששוכרים את שירותיו של מומחה בתחום על מנת שיבדוק ויאמר לכם האם המבנה שלכם זקוק לעבודות איטום. במקרה והמומחה אומר שאכן כן יש לוודא שאתם שוכרים את שירותיה של חברה בעלת מוניטין מוצלח בתחום בידוד ואיטום מבנים שיכולה להבטיח לכם עבודה מקצועית ואחריות על כל עבודה אותה היא מבצעת. אז אם אתם מאתרים סדקים בקירות ואם אתם חוששים שיש לכם נזילה במקום כלשהו בבניין או על הגג וזאת משום כתמי רטיבות, עובש וריח לא טוב, חשוב לקרוא למומחה שיבדוק את העניין בצורה מקצועית.

 

לסיכום, איטום באמצעות סנפלינג משמע איטום על ידי מומחים בעלי היתר לעבודה בגובה. אלו יורדים מהגג של המבנה אליו הם עובדים לנקודות הבעייתיות אותן הם מעוניינים לאטום ומבצעים את העבודה בצורה הטובה ביותר. כעת, כל שנותר הוא להזדרז ולהזמין מומחה עוד לפני תקופת החורף המתקרבת ובאה.

 

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה יעלה לכם שירות פינוי דירות?
תכולה שימושית היא דבר בעל ערך עצום ותועלת יומיומית. אך ברגע שתכולה מסוימת יוצאת מכלל שימוש ומפסיקה...
קרא עוד »
יונ 15, 2021
בריכות נוי אקולוגיות – איך הן יכולות להשתלב בחצר שלנו
בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים בוחרים להתקין בריכות נוי בגינה של הבית שלהן. בריכות אלו מוסיפות נופך...
קרא עוד »
ספט 05, 2021
טריא – תתחילו להשקיע את הכסף שלכם בפלטפורמה
הפלטפורמה של טריא מספקת אפשרות להשקיע את הכסף על ידי מתן הלוואות לאחרים, וכך בעצם ליהנות מתשואה לא...
קרא עוד »
אוג 12, 2021