רחמים שקלים: איך עושים פרויקט תמ"א 38

מסתכלים על פרויקט תמ״א 38 ותוהים כיצד יהיה ניתן לקדם אותו על פי הטיפים של רחמים שקלים? ובכן, כדי לעשות את הפרויקט באופן מיטבי עליכם להתייחס לזהות של הקבלן המבצע, המוניטין שלו מן העבר וזאת לצד העלות הצפויה של הפרויקט.

מה תהיה העלות הצפויה של תמ״א 38

פרמטר חשוב למדי שמציין רחמים שקלים זה כל הנושא של עלות תמ״א 38. תרצו לברר מראש בקרב מספר חברות נדל״ן כמה הן צפויות לגבות וזאת כדי שתוכלו להיות בטוחים כי אתם בוחרים בגורם שתוכלו לסמוך על היכולת שלו לבצע את פרויקט החידוש וזאת בעלות הוגנת ומאוד משתלמת בסופו של יום.

רמת המוניטין של הקבלן המבצע

היבט נוסף שיהיה חשוב על פי רחמים שקלים זה הזהות של הקבלן שצפוי לבצע את פרויקט תמ״א 38. עליכם לוודא כי אתם מתייחסים לעניין הזה ברצינות וזאת כאשר אתם מסוגלים לבחור בקבלן שיהיה מסוגל לבצע את העבודה בסטנדרט מקצועי מאוד גבוה וזאת לאור מוניטין רב שהוא צבר לאורך השנים הרבות שהוא עובד במקצוע.

בחנו היטב את זהות הקבלן המבצע

עניין אחרון להתייחס אליו על פי רחמים שקלים זה הזהות של הקבלן שאתם חושבים לפנות אליו כדי שיבצע פרויקט תמ״א 38. יהיה חשוב מאוד מצדכם לוודא כי מדובר על אחד שניתן לסמוך על היכולת המקצועית שלו לבצע את העבודה בדיוק כמו שצריך וללא שום פשרות מקצועיות בדרך. הדבר יוכל לספק לכם תועלת רבה למדי ולאפשר לכם לראות כי הפרויקט כולו יתקדם בדיוק כפי שהייתם מצפים תחילה. פשוט תצטרכו לוודא כי מדובר בקבלן מנוסה עם מוניטין רב שאפשר לסמוך על יכולות הניהול שלו.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
החזרי מס – מורה נבוכים
שכירים לרוב נוטים להתבלבל ולסבך את העניינים כאשר מגיע הרגע שבו הם רוצים להגיש בקשה לקבלת החזרי מס...
קרא עוד »
יול 13, 2021
10 עובדות על פאנלים סולאריים
רוצים להבין מדוע התחום של האנרגיה הסולארית צובר תאוצה בלתי רגילה ולאחרונה יש לא מעט אנשים שבוחרים...
קרא עוד »
מרץ 11, 2019
למה אתם חייבים יועץ משכנתאות
שוב הרעיון של קניית דירה עולה על הפרק ואתם לא מוכנים לוותר על כך הפעם? הגעתם לשלב בחיים שבו גם לכם מגיע...
קרא עוד »
ספט 05, 2018