נכסים למכירה בקריית אונו

נכסים למכירה בקריית אונו

האם אתם מעוניינים להשקיע בנדלן? לרכוש דירות במחירים נמוכים ולאחר מכן למכור אותן ביוקר? אולי אתם רוצים לרכוש נכס בעיר על מנת להתגורר בה? כאן נכתוב יותר על נכסים למכירה בקריית אונו.

עיר מבוקשת למגורים

אם אתם מעוניינים לרכוש נכס בקריית אונו, דעו לכם כי אתם עושים את הדבר הנכון. קריית אונו היא בין הערים המבוקשות ביותר בארץ לצרכי מגורים, רבות הן המשפחות הצעירות עם ילדים שחולמות לגור בעיר. ומי אמר שאי אפשר? ומי אמר שאין לכם די הון לרכוש את הדירה? בהחלט קיימות אופציות גם אם שני בני הזוג לא מרוויחים עשרות אלפי ₪ בחודש. זוהי אפשרות מגורים שניתן לממש.

מה כל כך מיוחד בקריית אונו?

קריית אונו הינה עיר הנמצאת במרכז הארץ, עם כל מה שיש להציע באזור זה. היא תוססת, עם מרכזי קניות, מרכזי מסחר, משרדים ומקומות עבודה גם סביבותיה. לא בכדי כה הרבה אנשים פונים אל משרדי תיווך בכדי שאלה ימצאו עבורם את אותה הדירה המתאימה להם ביותר, על פי התקציב וגם על פי החלומות.

אל איזה מתווך כדאי לפנות?

מן הסתם יש כמה משרדי תיווך של דירות למכירה / דירות להשכרה בקרית אונו, כל שיהיה עליכם הוא לבחור. אנו ממליצים על מתווך שהוא בן העיר ונולד בה, הוא מכיר אותה ואת שכונותיה כאת כף ידו, ובקיא בכל אשר מתחולל בשוק הדיור. מדובר במשרד מתווכים וותיק מאוד ומוכר בעיר, פועל כבר לאורך של יותר מעשרים שנה.

בדקו את המתווך

בדקו עם המתווך בו בחרתם באם הוא בעל רישיון שעל כל מתווך במקרקעין חייב להיות, האם הוא בעל תעודה בתחום ניהול בנייה ופיקוח, מה שייתן לכם אינדיקציה לגבי רמת מקצועיותו. 

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים צבע איכותי לצביעת הבית?
הצבעים הנפוצים כיום בבתים ישראלים הם צבעים חמים שמביאים גוונים בהירים, כאשר ישנה נטייה לשלב בחללים...
קרא עוד »
מאי 23, 2021
נפל לכם טיח מהקיר החיצוני? זה מה שאתם חייבים לעשות
כולנו מכירים את הבעיה, שפתאום נופל טיח מקיר חיצוני של הבית או הבניין, זוהי בעיה מאד חמורה כי היא פוגעת...
קרא עוד »
נוב 24, 2019
מתי נהיה זכאים לפטור ממס שבח
מס שבח הוא מס המוטל על שבח נכסי מקרקעין. הוא מוטל על עליית ערך של נכסי מגורים ומסחר, כגון קרקע, מבנים...
קרא עוד »
נוב 27, 2022