נוטריון לספרדית. בקלי קלות

השפה הספרדית גם היא נדרשת לקבלת שירות בארצנו הקטנה. כחלק משירות רחב לכלל האוכלוסייה ודוברי השפות השונות בישראל מציע משרדו של עו"ד רם אפרתי שירות ביצוע מקצועי של טיפול בתהליכים בירוקרטיים המחייבים תרגום מהשפה הספרדית לשפה העברית על ידי נוטריון לספרדית.

השירות במשרד ניתן ללקוחות על ידי מומחים השולטים בשפה הספרדית ברמת שפת אם. בין השירותים הניתנים ללקוחות המשרד: ניסוח מסמכים, תרגום מסמכים, שירות אימות חתימה ושירותים נוספים.

שימו לב כי אישור ותרגום מסמכים מספרדית לאנגלית קיבלו חותמת חוקית עם חקיקתו של חוק הנוטריונים שנחקק בישראל בשנת 1976. מה בעצם הוסיף חוק זה? חוק זה הביא לכך שנוסף לפעולות המשפטיות השונות שבסמכותו של נוטריון, נוטריון לספרדית הינו בעל הסמכות המשפטית בנושא אישור ותרגום מסמכים מספרדית לעברית.

במשרדו של עו"ד רם אפרתי מועסקים עובדים מקצועיים ומיומני שפה ובהם נוטריון לספרדית. כאמור, העובדים דוברי ספרדית ברמת שפת אם. נוסף על היכולת הבסיסית לתרגם מסמכים במדויק, יש להם את היכולת בהבנת מושגים ומונחים מקצועיים הידועים בקרב דוברי השפה הספרדית.

לאורך השנים נוצרו למשרד עו"ד אפרתי קשרי עבודה עם משרדי השגרירויות הזרות. קשרים אלה המקלים על התהליך ומאפשרים ללקוחות המשרד שירות מהיר ומדויק.

בין שירותי המשרד: תרגום מסמכים משפטיים, תרגום משפות שונות, העתקי מסמכים, אישורים נוטריוניים, חתימה על חוזי שכירות. כמו כן בשירותי המשרד, מתן אישור על תרגום מסמכי ממון, תעודות רשמיות – תעודות נישואין/לידה, תרגום צוואות ועוד.

מהו תפקידו של נוטריון? נוטריון בבסיס אחריותו מאשר בחתימתו את זהות החותם על מסמך ונכונותו. נוסף לזאת חתימתו של נוטריון מאשרת כי החותם חתם על המסמך מרצונו החופשי.

לסיכום, משרד עו"ד רם אפרתי מציע ללקוחותיו שירות מקצועי ומאוד רחב. בטרם תבחרו בשירותי משרד מסוים, בידקו באם יש ביכולתו לתת לכם מענה לכל צרכיכם המשפטיים.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מטבחים
מתי בפעם האחרונה השקעתם במטבח שלכם באמת? האם המטבח שלכם נראה כפי שהייתם חולמים שייראה? מטבחים...
קרא עוד »
מאי 23, 2018
תפקידה של ביובית
לביובית תפקיד חיוני בטיפול ותחזוקת מערכת הביוב כפותחת סתימות, תוך הבטחת פעולתה התקינה. הבה נחקור את...
קרא עוד »
יונ 27, 2023
עיצוב פנים כפרי
עיצוב פנים כפרי הוא סגנון הכולל שילוב של חומרים וטקסטורות טבעיות. הוא מאופיין בדרך כלל בגווני אדמה...
קרא עוד »
נוב 20, 2022