הדברת יתושים בגינה יעילה?

הדברת יתושים בגינה

יתושים אוהבים להציק לנו, הם קופצים עלינו ברגע שהם פוגשים אותנו ובשנייה של אי שימת לב אתם כבר נעקצתם, הדם שלכם אצל היתוש והיתוש מצדו האיר לכם מתנה בדמות עקיצה לא נעימה בעליל מגרדת ועלולה אף להביא איתה מחלות.

למען הידע הכללי כדאי לדעת כי היתוש הזכר כלל אינו עוקץ, הוא חי וניזון מתוף הפרחים, היתוש העוקץ המוכר זה דווקא היא, נקבת היתוש זקוקה לברזל ולחלבונים מגופינו והיא שואבת אותם עם הדם שלנו. בעת העקיצה היא מחדירה לגופינו חומר אנטי קואגולנטי, שזה בעצם חומר נוגד קרישה, כך היא יכולה ליהנות משתיית דמנו באין מפריע.

איך נעצור את מתקפת היתושים

אמנם קשה עד בלתי אפשרי למנוע את בעיית היתושים בשטח שלכם, אבל אפשר להפחית את הבעיה הזו על ידי כמה מרכיבים ובראשם – הזמנת שירות הדברה ירוקה מחירון קבלו כאן.

יתושים מטילים את ביציהם במקום בו יש מים עומדים, אם כן סלקו את כל המקומות בהם יכולים להיות מים עומדים בסביבתכם,(שימו לב : מים עומדים בהגדרתם הם מים שעומדים יותר משבעה ימים) כמובן שזה כולל גם מי גשמים, או מים שנמצאים בבריכת הילדים שלכם בחצר, או מים שהנחתם לפני בעל החיים שלכם ואפילו סתם מים שנצברו בפקק הפוך על רצפת החצר שלכם.

בנוסף כדאי לבדוק אם אין זחלי יתושים במקומות בהם יש מים עומדים כמו בריכות דגים קטנות וכדו'.

אבל כמובן שהשיטה הטובה ביותר להתפטר מהיתושים המציקים, היא הדברת יתושים בגינה. הדברת היתושים הבוגרים – אלה העוקצים, תפחית כמעט במאת האחוזים את תופעת העקיצות אצלכם.

הדברת יתושים בגינה 

הדברת יתושים בגינה יעילה ביותר, תשאלו כל מדביר והוא יסביר לכם מדוע את ההדברה צריך לבצע דווקא בגינה, בשטח פתוח ולא בבית. על מנת ליצור חומת הגנה, יש לרסס סביבות הבית ולא בתוכו.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה חשוב להיוועץ עם עו"ד תביעות נדל"ן?
חשוב להתייעץ עם עורך דין תביעות מקרקעין על מנת לוודא שאתם מכירים את הזכויות שלכם ולמה לצפות כשמתרחש...
קרא עוד »
נוב 19, 2022
מהו ביטוח רילוקיישן?
ביטוח רילוקיישן הוא ביטוח המיועד לישראלים שעברו לחו"ל לצורך עבודה ושהות בחו"ל לזמן ארוך מהרגיל ולא...
קרא עוד »
נוב 28, 2015
החשיבות בשולחנות וכסאות פלסטיק בגני ילדים
גני ילדים אמורים להיות מרוהטים ברהיטים המתאימים לילדים מכל הבחינות כפי שנפרט להלן. אך חשוב לדעת...
קרא עוד »
יול 13, 2021