חברת משכנתאות גדולה או קטנה? מה כדי מה חשוב לדעת?

חברת משכנתאות

כמו בכל דבר אחר בחיים שלנו, גם כאשר אנחנו מתבקשים לבחור בחברה מסויימת שתייצג אותנו, נעדיף לבחור בחברה הגדולה, המותג עם השם הנוצץ, זה שכולם מכירים. החברה הזאת שברגע שתשלפו את השם שלה למכרים שלכם הם ישר יחשבו שאתם יודעים מה אתם עושים, שאתם רציניים ושהנה, הלכתם על הטופ של הטופ.

 

הבעיה היא? שהדברים האלו אולי מתאימים כשמדובר במכשירים אלקטרוניים, או מוצרים מוחשיים אחרים שאתם גם מקבלים עליהם אחריות. הם פחות תקפים כאשר מדובר על בני אדם. ולא שחלילה אנחנו טוענים שחברות גדולות הם רק שם גדול, נהפוכו, סביר להניח שאת המוניטין שלהם הם קיבלו בצדק.

 

יחד עם זאת, אלו הם דווקא החברות הקטנות, חברות הבוטיק, שישיגו לכם את התוצאות הטובות ביותר, למה? כי כנראה שיהיה אכפת להם יותר. ברגע שאתם הולכים עם חברה גדולה, אתם עוד חור בחגורה. עוד לקוח במשרד.

 

אז נכון שזה נחמד לחשוב שיהיו כמה אנשים שיטפלו בכם כיאה למשרד גדול, אבל כמה מבאס יהיה להתקשר בחמש ודקה רק כדי לגלות שאיש המקצוע שמטפל בתיק שלכם כבר יצא הביתה ותצטרכו לחכות למחר לדבר איתו? או הרי כמה זה הגיוני שהתיק שלכם יפול בין הכסאות כי כמו שכבר ציינו אתם אחד מ- ויש עוד המון לקוחות וכנראה גם יותר גדולים מכם שצריכים טיפול?

 

גם כמה מסורבלת יכולה להיות הבירוקרטיה, עד שמשהו יזוז בכלל בכיוון שלכם? בקיצור, הבנתם את הפואנטה. חברה גדולה זה נהדר, אבל זה עלול להיות הרבה יותר מסורבל ומסובך. לעומת זאת, חברת משכנתאות בוטיק תלחם עבורכם, תיהיה זמינה לכם מתי שאתם רק צריכים ותדע לספק לכם מענה בכל רגע.

 

בחברות בוטיק, ברגע שאתם נמצאים אצל נציג אחד אתם שייכים אליו, הוא לא מעביר אותכם לעוד נציגים ואתם נמנעים ממצב בו הדברים כאמור נופלים בין הכסאות. לכו עם יועץ המשכנתאות שיילחם עבורכם עם סכין בין השיניים ולא זה שיהיה עייף כי אתם עוד חלק מהפס ייצור שאותו הוא מתפעל כל היום.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להתמודד עם מתקפת הפרעושים בבית?
אנשים רבים מתלוננים על לא מעט פרעושים בדירה שלהם אשר הגורמים לתחושה של חוסר ניקיון ואסתטיקה. בעבר...
קרא עוד »
נוב 24, 2019
מה הן אפשרויות ההשקעה בנדל"ן בגרמניה כיום?
כבר כמה שנים שניתן לראות שפע של פרסומים, כתבות ודעות אודות רכישת נדל"ן בגרמניה, בעיקר בברלין אך לא רק...
קרא עוד »
מאי 20, 2017
שמאי מקרקעין ברעננה – איך בוחרים שמאי בצורה נכונה
אחד הגורמים המשמעותיים ביותר בכל עסקת נדל"ן, בין אם מדובר על עסקה של נדל"ן פרטי או מסחרי, הוא שמאי...
קרא עוד »
אפר 10, 2022