חברת משכנתאות גדולה או קטנה? מה כדי מה חשוב לדעת?

חברת משכנתאות

כמו בכל דבר אחר בחיים שלנו, גם כאשר אנחנו מתבקשים לבחור בחברה מסויימת שתייצג אותנו, נעדיף לבחור בחברה הגדולה, המותג עם השם הנוצץ, זה שכולם מכירים. החברה הזאת שברגע שתשלפו את השם שלה למכרים שלכם הם ישר יחשבו שאתם יודעים מה אתם עושים, שאתם רציניים ושהנה, הלכתם על הטופ של הטופ.

 

הבעיה היא? שהדברים האלו אולי מתאימים כשמדובר במכשירים אלקטרוניים, או מוצרים מוחשיים אחרים שאתם גם מקבלים עליהם אחריות. הם פחות תקפים כאשר מדובר על בני אדם. ולא שחלילה אנחנו טוענים שחברות גדולות הם רק שם גדול, נהפוכו, סביר להניח שאת המוניטין שלהם הם קיבלו בצדק.

 

יחד עם זאת, אלו הם דווקא החברות הקטנות, חברות הבוטיק, שישיגו לכם את התוצאות הטובות ביותר, למה? כי כנראה שיהיה אכפת להם יותר. ברגע שאתם הולכים עם חברה גדולה, אתם עוד חור בחגורה. עוד לקוח במשרד.

 

אז נכון שזה נחמד לחשוב שיהיו כמה אנשים שיטפלו בכם כיאה למשרד גדול, אבל כמה מבאס יהיה להתקשר בחמש ודקה רק כדי לגלות שאיש המקצוע שמטפל בתיק שלכם כבר יצא הביתה ותצטרכו לחכות למחר לדבר איתו? או הרי כמה זה הגיוני שהתיק שלכם יפול בין הכסאות כי כמו שכבר ציינו אתם אחד מ- ויש עוד המון לקוחות וכנראה גם יותר גדולים מכם שצריכים טיפול?

 

גם כמה מסורבלת יכולה להיות הבירוקרטיה, עד שמשהו יזוז בכלל בכיוון שלכם? בקיצור, הבנתם את הפואנטה. חברה גדולה זה נהדר, אבל זה עלול להיות הרבה יותר מסורבל ומסובך. לעומת זאת, חברת משכנתאות בוטיק תלחם עבורכם, תיהיה זמינה לכם מתי שאתם רק צריכים ותדע לספק לכם מענה בכל רגע.

 

בחברות בוטיק, ברגע שאתם נמצאים אצל נציג אחד אתם שייכים אליו, הוא לא מעביר אותכם לעוד נציגים ואתם נמנעים ממצב בו הדברים כאמור נופלים בין הכסאות. לכו עם יועץ המשכנתאות שיילחם עבורכם עם סכין בין השיניים ולא זה שיהיה עייף כי אתם עוד חלק מהפס ייצור שאותו הוא מתפעל כל היום.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין לכתיבת חוזה שכירות – כל הסיבות לפנות אליו לפני השכרת הבית שלכם
השכרת הנכס שלך יכולה להיות משתלמת, אבל זה מגיע גם עם אחריות משפטית וסיכונים פוטנציאליים. כדי להבטיח...
קרא עוד »
יול 31, 2023
מהי הדרך היעילה לנקות את חצר הבית?
ישנן דרכים רבות ושונות לנקות את החצר. לחלק מהאנשים יש מכסחת דשא, לחלק מהאנשים יש מכסחת עשבים ולחלק יש...
קרא עוד »
דצמ 11, 2022
המשמעות של העסקת מומחה לאיתור נזילות מים
בכל הנוגע לאיתור נזילות מים, לא ניתן להפריז בחשיבות הדיוק והאמינות. כמומחה מוביל בעולם בתחום, ראיתי...
קרא עוד »
אוג 07, 2023