מה הם מדפים מודולריים?

מדפים מודולריים

במקרים רבים בהם נרצה לתכנן מידוף למחסן נרצה לעשות שימוש במדפים מודולריים. מדפים מודולריים הנם מדפים הניתנים לפירוק והרכבה בקלות בכל פעם שנצטרך, ממש כמו לוגו, ובהתאם לצרכים שלנו. אלה נחשבים לפופולריים מאוד גם בזכות המחיר שלכם, גם בזכות העובדה שניתן להרכיב ולפרק אותם גם באופן עצמי בדרך כלל וזה קל מוד וגם בשל העובדה שניתן להתאים אותם לצרכים שלנו, לגודל המחסן, לשטח במחסן שאנו רוצים לייעד למידוף, לגובה המתאים של הסחורה ועוד.

מתי נרצה להשתמש במדפים מודולריים?

שימוש במדפים מודולריים למחסן יהיה כמעט תמיד הפתרון הטוב ביותר. הם יכולים לשאת משקלים די כבדים, ניתן להרכיב ולפרק אותם די בקלות והם מתאימים לכל סוגי המחסנים, גם הביתיים וגם לעסקים, גם לחדרי ארונות, גם למרתפים, גם לחנויות ועוד. אחד השיקולים המרכזיים הוא לא להיות מקובעים על משהו אחד ולכן במקרים רבים המידוף המודולרי יהיה מאוד שימושי עבורנו.

שיפור האחסון והיעילות

תארו לכם מצב שבו אתם מאחסנים היום קרטונים בגודל X ומחר תגיע סחורה חדשה עם קרטונים גדולים יותר שתצטרכו לאחסן אך המרווח בין המדפים יהיה נמוך מדי – תצטרכו למצוא מקום אחר לאחסן את הסחורה או המוצרים וזה עשוי לגרום לבעיות. לעומת זאת מוצרים קטנים מדי עשויים להשאיר מרווח ריק גדול בין המדפים, שהוא למעשה שטח אחסון לא מנוצל. לכן האפשרות לשחק עם הגובה והמרווחים בין המדפים משפר ומייעל את אופן האחסון שלנו וכמות המוצרים שנוכל לאחסן.

המחיר מנצח

יתרון נוסף הוא שמדפים אלו לרוב עשויים ממעט מאוד חומר גלם ולכן גם אינם יקרים במיוחד.
קל להרכיב אותם כמו את מדפי סופר סלוט , אינם מאסיביים במיוחד אך עדיין בנויים בצורה כזו שיכולים לשאת משקלים כבדים יחסית, בטח עבור מוצרים בחנויות ולשימוש ביתי ולכן המחיר שלהם הוא זול ונוח.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איזה מסים משלמים כאזרחי ארה"ב שגרים בישראל?
מגורים בחו"ל יכולים להיות חוויה מתגמלת, המציעה את ההזדמנות לשקוע בתרבויות חדשות ולהרחיב אופקים. עם...
קרא עוד »
אוג 15, 2023
דורות עילית עיר חרדית חדשה
מצוקת הדיור בכל הארץ היא מצוקה ממשית. קיים מחסור חמור מאוד בדירות בכל רחבי הארץ ומסיבה זו אנחנו...
קרא עוד »
פבר 21, 2019
ייבוש תחת פרקט בלי הרס – זה אפשרי?
רצפת פרקט היא תוספת נהדרת לכל חדר בבית. המראה היוקרתי של הפרקט הופך את הבית כולו למעוצב ומטופח. אנחנו...
קרא עוד »
יול 13, 2021