מגדל הכשרת הישוב

עורך דין צוואות

מגדל הכשרת הישוב הינו מתחם עסקים חדשני אשר נמצא בתהליכי הקמה בעיר בבני ברק, בסמיכות לאזור הבורסה של רמת גן. המגדל מציע משרדים מטופחים וחדשניים במחירים משתלמים במיוחד, עבור כל בעל עסק המעוניין לעבור למגדל החדש.

מדובר ללא ספק על אחד הפרויקטים המסקרנים ביותר,, היות והוא מוקם על קרקע פרטית בשטח של 4.5 דונם. הבניין צפוי להכיל 4 קומות של חניון חדשני, שמעליו יוקמו 40 קומות של משרדים וחנויות שונות. הבניין מוקם באחד המיקומים המרכזיים ביותר בארץ, בדיוק בנקודת המפגש בין בני ברק, תל אביב ורמת גן. הדבר מבטיח תנועה רבה של אנשים, היות ומדובר על מיקום מעולה בעל גישה קלה הן לרכב והן לתחבורה ציבורית. חשוב להדגיש כי בעוד מספר שנים כשהפרויקט של הרכבת הקלה יושלם סופית, צפויות לקום מספר תחנות במרחק הליכה מהבניין. למידע נוסף – מגדל הכשרת הישוב.

מספר נקודות מעניינות לגבי מגדל הכשרת הישוב

מאחורי הפרויקט השאפתני של מגדל הכשרת ישוב, עומדות קבוצת סופרין וחברת פנדום. מדובר על חברות גדולות ומוכרות, בעלות שנים של וותק וניסיון בתחום הנדל"ן. חברות אלו מנהלות פרויקטים אדירים הן בארץ והן באירופה. הן נהנות מחוזק פיננסי בלתי מעורער וקשרים מצוינים בתחום. חברות אלו מארגנות בימים אלו קבוצת רכישה אשר תוכל לרכוש את הקרקע במיקום המדובר, ותקים עליה את המגדל החדשני והאטרקטיבי הזה. המחיר הצפוי יתחיל מ – 5900 ₪ למ"ר. האדריכלים העומדים מאחורי הפרויקט הינם בר לוי אדריכלים וברעלי לויצקי כסיף אדריכלים. מדובר על אדריכלים בעלי שם עולמי, אשר ידאגו לתכנון מושלם של כל המגדל. המטרה העיקרית היא לייעל ולנצל את כל השטחים של המגדל, תוך כדי עיצוב אלגנטי שיספק אווירה יוקרתית ואלגנטית.

לסיכום, מגדל הכשרת היישוב אשר עתיד לקום ברחוב ז'בוטינסקי בבני ברק, עתיד להיות אחד המגדלים החדישים והמשוכללים ביותר באזור. מדובר על בניין גבוה בעל 40 קומות, אשר ישקיפו על הנוף האורבני של תל אביב ורמת גן. מדובר על מגדל שיבנה באיכות הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ומרשימים במיוחד. זוהי הזדמנות מצוינת לבעלי עסקים שונים לרכוש משרד במיקום אסטרטגי ובמחיר משתלם במיוחד.

 

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פינוי שוכר ללא חוזה שכירות
אחד התהליכים המשפטיים הכי מורכבים ושכיחים שיש, מתייחס לקשר שבין משכיר לשוכר. על פניו, זה אמור להיות...
קרא עוד »
נוב 19, 2020
אבטחת ההיתרים העסקיים שלך: מדריך פשוט
היציאה למסע של פתיחת עסק חדש היא מרגשת ומרתיעה כאחד. בין שלל המשימות העומדות בפני יזמים, השגת ההיתרים...
קרא עוד »
פבר 28, 2024
שירותי ביובית 24 שעות, פריצת סתימות בלחץ מים
מה קורה כאשר הביוב עולה על גדותיו, נסתם או נסדק ועושה צרות לכל הבניין, הבית או המפעל? מה קורה אם יש בעיה...
קרא עוד »
דצמ 16, 2018