השקעות לטווח ארוך – כיצד בוחרים וכיצד משקיעים נכון?

השקעות נדל"ן

השקעה בנדל"ן היא מושג גדול מאד ורווח מאד, שבתוכו מושגים רבים. כאשר אנו מדברים על השקעות לטווח ארוך אנו מדברים בדרך כלל על קניית נכס או מגרש שאנו רוכשים על מנת להשקיע בו לטווח ארוך. אז מה חשוב לשאול עצמכם לפני השקעה בנדל"ן לטווח ארוך?

שאלו מהי מטרת ההשקעה?

בדקו האם הנכס שרכשתם מיועד לקניה או השכרה. אם הוא מיועד להשכרה חשבו על המטרה שלו. האם תרצו להשכיר אותו, להכין אותו למכירה? אם להשכרה בדקו ליד אילו מקומות הדירה נמצאת. האם היא נמצאת ליד גנים, מרכזים מסחריים, אוניברסיטאות, מוסדות לימוד, חפשו נכס עם ביקוש לדירות שכורות באזור. אם מדובר במקום לקניה, התאימו את הנכס למקום התיישבותי יותר, למקום של משפחות מיושבות שמחפשות נכס לקנייה וכן הלאה.

בדקו את עליית הנכסים

שאלו את עצמכם האם המטרה שלכם היא שהנכס שלכם יעלה בצורה משמעותית כך שההשקעה שלכם תשתלם ותוכלו לקצור את הפירות. אם כן חשוב לנסות לחזות באמצעות אנשי המקצוע מה המיקום המבוקש שיהיה בעתיד. בדקו אילו אופציות לרכישת דירה עומדות לפניכם. דעו כי דירות שנמצאות בשלבי בניה –  הן דירות שמעלות את ערכן ככל ששלבי הבניה מתקדמים.

מהו גודל הדירה?

עוד שאלה שכדאי שתעלו בקניית הדירה היא שאלת הגודל. כשאתם רוכשים דירה חשוב לדעת שקניית דירה קטנה היא כדאית שכן תוכלו להשכירה לאחר מכן במחיר טוב עם הפקת רווח נאה וקבלת השקעה טובה

מהו מיקום הנכס

לוקיישן הוא חלק ניכר מהשאלה שעליכם לשאול את עצמכם. בדקו מהם השירותים שנמצאים באזור. שאלו את עצמכם האם הנכס שרכשתם ממוקם באזור טוב ויוקרתי? האם ישנה אוכלוסייה טובה באזור? כל אלו הכרחיים ליוקרה של הנכס שלכם.
האם ישנו פיתוח במקום?

פיתוח העיר בה תקנו את הנכס גם כן חשוב. בדקו מה נבנה באזור, חשוב לוודא עם המועצה האם ישנן תוכניות לעתיד, מה צפוי לעיר בה אתם רוצים לרכוש את הנכס?

התייעצו עם מומחים

חשוב מאד לפני רכישת נכס להתייעץ עם מומחי משכנתאות ונדל"ן. באמצעותם תוכלו לדעת על גובה משכנתא עם מסלולים כדאיים, ועל כל האפשרויות העומדות לרשותכם בהשקעות לטווח ארוך בתחום הנדל"ן.

 

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ההבדל בין גנרטור דיזל וגנרטור חשמלי
גנרטור דיזל משתמש בשריפה של מנוע בעירה פנימית כדי להמיר דלק לאנרגיה קינטית ולאחר מכן הופך את האנרגיה...
קרא עוד »
מאי 07, 2023
הפיכת חדר לממד
אזורים רבים בארץ עולים על השיח הציבורי בכל יום למספר דקות במהדורת החדשות. אך מי שלא גר באיזור כמו...
קרא עוד »
יול 24, 2019
עיצוב מחדש לסביבת עבודה משותפת באמצעות מחיצות
אין ספק כי עיצוב מחדש לסביבת עבודה משותפת יכול להוות את ההבדל בין עסק ממוצע לבין עסק שמעריך את...
קרא עוד »
אפר 17, 2020