5 טיפים לגבי תביעת פינוי מושכר

תביעת פינוי מושכר

אם אתם בעלים של נכס ונתקלתם לאחרונה בקושי לפנות את המושכר מדיירים או רכוש, חשוב לבחור עורך דין טוב שיספק לכם ליווי ושירות שיסייעו לכם לסיים כמה שיותר עם נושא הפינוי. תביעת פינוי מושכר זה דבר שיכול להיות מתסכל מאד בעיקר כשיש דייר שאינו מוכן לפנות את הנכס. אז כיצד מתנהלים במצב כזה? הנה 5 טיפים טובים:

התחלת תהליכים משפטיים – לעיתים אין ברירה אלא להתחיל בהליכים משפטיים. פינוי מושכר נעשה על ידי פנייה אל בית המשפט והוצאה לפועל תוך כמה שלבים שנחשבים חשובים במיוחד להתחלה וסיום התהליך. 

נקיטה בשיטת שלושת השלבים – כעת בהליך המשפטי יש לפנות את המושכר על ידי הגשת תביעת פינוי מושכר לבית המשפט והתחלה בהליך משפטי. בשלב השני יש להתחיל את תהליכי הוצאה לפועל ובשלב השלישי תתבצע גביית חובות ופיצוי על נזקים שנגרמו כלכלית למגיש התביעה. 

קבלת סיוע משפטי – הטיפ השלישי נוגע לסיוע משפטי שכדאי לקבל לאורך כל הדרך. אם השוכר אינו מפנה וטרם התחלתם בתהליכים: כדאי שילווה את התהליך עו"ד מומחה בנושא של תביעות פינוי מושכר. 

למידה והפקת לקחים – למדו והפיקו לקחים בנוגע להשכרת כנסים. נסו להבין מה לא היה נכון בתהליך בו בחרתם את הדייר שלכם. חפשו את הדרך להשכיר נכסים לאנשים הגונים כמו למשל הוספת שיק בטחון לסכום השכירות ושאר שיטות להבטיח כי הדבר שעברתם לא יקרה שוב. 

השכרה מחדש – השכירו את הנכס מחדש רק אחרי שעורך דין מקצועי ניסוח עבורכם את חוזה השכירות וסייע לכם בתהליך. כך תבטיחו שהצרה שהתרגשה כעליכם לא תקרה שוב. בהצלחה! 

> קראו אודות תפקידו של עו"ד לגביית חובות בהוצאה לפועל

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה חשוב שתדעו על הברחת נכסים?
הברחת נכסים היא פעולה של הסתרת נכסים באופן שמפר חוקים ותקנות. זה פשע וזה נתון לעונש על פי חוק. הברחת...
קרא עוד »
דצמ 07, 2022
תוכנה לניהול פרויקטים בבניה – כך היא תסייע לכם
פרויקטים בענף הבנייה נחשבים מורכבים ומסורבלים מאוד. לא מעט תהליכים וחשיבה על אינספור אנשי מקצוע,...
קרא עוד »
אוג 29, 2021
זיפות גגות – הכינו את ביתכם לחורף
כאשר הטמפרטורה יורדת, אתה יכול להשתמש ביריעות גג כדי להגן על הבית שלך מפני הקור והשלג. יריעות...
קרא עוד »
נוב 10, 2022