5 טיפים לגבי תביעת פינוי מושכר

תביעת פינוי מושכר

אם אתם בעלים של נכס ונתקלתם לאחרונה בקושי לפנות את המושכר מדיירים או רכוש, חשוב לבחור עורך דין טוב שיספק לכם ליווי ושירות שיסייעו לכם לסיים כמה שיותר עם נושא הפינוי. תביעת פינוי מושכר זה דבר שיכול להיות מתסכל מאד בעיקר כשיש דייר שאינו מוכן לפנות את הנכס. אז כיצד מתנהלים במצב כזה? הנה 5 טיפים טובים:

התחלת תהליכים משפטיים – לעיתים אין ברירה אלא להתחיל בהליכים משפטיים. פינוי מושכר נעשה על ידי פנייה אל בית המשפט והוצאה לפועל תוך כמה שלבים שנחשבים חשובים במיוחד להתחלה וסיום התהליך. 

נקיטה בשיטת שלושת השלבים – כעת בהליך המשפטי יש לפנות את המושכר על ידי הגשת תביעת פינוי מושכר לבית המשפט והתחלה בהליך משפטי. בשלב השני יש להתחיל את תהליכי הוצאה לפועל ובשלב השלישי תתבצע גביית חובות ופיצוי על נזקים שנגרמו כלכלית למגיש התביעה. 

קבלת סיוע משפטי – הטיפ השלישי נוגע לסיוע משפטי שכדאי לקבל לאורך כל הדרך. אם השוכר אינו מפנה וטרם התחלתם בתהליכים: כדאי שילווה את התהליך עו"ד מומחה בנושא של תביעות פינוי מושכר. 

למידה והפקת לקחים – למדו והפיקו לקחים בנוגע להשכרת כנסים. נסו להבין מה לא היה נכון בתהליך בו בחרתם את הדייר שלכם. חפשו את הדרך להשכיר נכסים לאנשים הגונים כמו למשל הוספת שיק בטחון לסכום השכירות ושאר שיטות להבטיח כי הדבר שעברתם לא יקרה שוב. 

השכרה מחדש – השכירו את הנכס מחדש רק אחרי שעורך דין מקצועי ניסוח עבורכם את חוזה השכירות וסייע לכם בתהליך. כך תבטיחו שהצרה שהתרגשה כעליכם לא תקרה שוב. בהצלחה! 

> קראו אודות תפקידו של עו"ד לגביית חובות בהוצאה לפועל

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שטיחים לילדים
עיצוב של חדר ילדים הוא כמובן שונה מעיצוב של חדר למבוגרים. חדר ילדים צריך להיות מאובזר ברהיטים...
קרא עוד »
ינו 09, 2023
האם העסק שלכם מוכן לקראת גיוס השקעה למיזם
יהודים הם יזמים מלידה. לא לחינם תמיד מדברים על יהודים במונחים של הצלחה כלכלית, זאת מכיוון שהמוח...
קרא עוד »
מאי 20, 2018
רקע על השקעות נדל"ן בחו"ל
ישראל זה אחד מהמקומות המעניינים ביותר בעולם ולכל אחד מאיתנו יש רגש חזק ביותר למדינה הזאת....
קרא עוד »
אוק 20, 2015