לבשל בסגנון אישי

חדר המטבח הוא במקרים רבים המקום שבו מבשלים את הארוחות השונות, מכינים סלטים ואופים עוגות טעימות. בכל בית יש מטבח, וגם אם מדובר במטבחון קטן וזניח יש אפשרות אמתית להכניס אליו אווירה מתאימה אשר תגרום לנו לשהות בו בכיף ולאכול בשלווה. עולם החיפויים הוא עצום וניתן לגלות בו סוגים רבים של חומרים וטקסטורות שונות. יש חיפוי קוריאן, קרמיקה, עץ ואפילו חומרים פלסטיים חזקים. ככל שמדובר על חדר המטבח ישנה חשיבות רבה לחיפוי הקירות בחומר עמיד וחזק שיחזיק מעמד ולא יפגע מפעולות שונות.

מה הן האפשרויות המומלצות לחיפוי?

כאמור חדר המטבח רוחש פעילויות שונות ומשונות ומתבצעים של בישולים, טיגונים וגם אפיה. על כן חיפוי קרמיקה למטבח הם המומלצים ביותר לחיפוי הקירות בחדר זה. מדובר על אריחים בעלי יתרונות רבים והם עולים ביתרונותיהם על חומרים רבים אחרים אשר קיימים בשוק:

  • אריחי קרמיקה הם חזקים מאוד ולא ניזוקים בקלות.
  • הם שומרים על מראם שנים ארוכות ולא זקוקים לתחזוקה מיוחדת.
  • האריחים יפים מאוד ודקורטיביים. רבים בוחרים בהם בשל האפשרויות הרבות אשר ניתן לשחק בהן איתן.
  • הם מגיעים בגדלים שונים וניתן להתקין אותם בקלות יחסית.

חיפוי קרמיקה למטבח של ענבל ריצוף מצויר

איך מייצרים אריחי קרמיקה?

את האריחים מייצרים מחומר בסיסי אשר נקרא חרס. את החרס דוחסים בלחץ גבוה ולאחר מכן הוא עובר זיגוג מיוחד וצבע. ישנן שיטות שונות שניתן לייצר בעזרתן אריחי קרמיקה, כל שיטה משפיעה על התכונות שלהם. לדוגמה, ישנה שיטה של שריפה אחידה של האריח עם הציפוי שלו. זוהי שריפה כפולה אשר גורמת לאריח להיות חזק ועמיד יותר. גורם נוסף שמשפיע על העמידות של האריחים הוא החומרים השונים מהם מייצרים אותו. גם איכות הזיגוג והצבע ישפיעו על האיכות הסופית, אם כי כאן הם ישפיעו בעיקר על המראה הסופי של האריח.

אריחי קרמיקה נחשבים עמידים בפני חומצות שונות ומים, והם גם קלים מאוד לניקוי. קל מאוד לתקן אותן במקרים שבהן נוצרו סדקים או שברים על ידי שימוש בחומרי איטום איכותיים. הם ניתנים לעיצוב במגוון גדול של סגנונות וכך הם יכולים לשמש תחליף הולם לחומרים אחרים.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דירות חדשות למכירה במודיעין
הרצון לבנות בית וחיים שלווים ומאושרים משותף לכולנו. מעבר דירות שכורות בכל שנה הינו בעייתי ומקשה...
קרא עוד »
דצמ 01, 2019
רקע על השקעות נדל"ן בחו"ל
ישראל זה אחד מהמקומות המעניינים ביותר בעולם ולכל אחד מאיתנו יש רגש חזק ביותר למדינה הזאת....
קרא עוד »
אוק 20, 2015
עיצוב פנים – המדריך המלא
ביתו של אדם הוא מבצרו – זה המקום אליו אנחנו חוזרים בסופו של יום עבודה מפרך, המקום שבו אנחנו מבלים חלק...
קרא עוד »
יול 11, 2021