איך להפרד לשלום? – המדריך המלא

בעידן הנוכחי, יש הרבה לחץ על מערכות יחסים. ניתן לייחס זאת למגוון סיבות כמו העלייה בטכנולוגיה, עלייה בשיעורי הגירושים וכו'. ישנן דרכים רבות להתמודד עם בעיה זו. דרך אחת כזו היא באמצעות גישור. בגישור, ממונה צד שלישי ניטרלי (כמו בורר) כדי להקל על התהליך ולוודא ששני הצדדים מסוגלים להתאגד לפיוס.

במקרה של גירושין, גישור יכול לשמש כפתרון חלופי להליך שכבר קיים או שהוא יכול לשמש כתוספת לתהליכים הקיימים. אם אתם תוהים איך לעשות גירושין מוצלחים אז גישור יכול לעזור במידה רבה.

הגירושים רק נמצאים בעליה

שיעור הגירושים עולה באירופה ובארה"ב. נישואים מתפרקים בקצב מהיר יותר ואף אחד לא יודע למה. שיעור הגירושים הגיע לשיא חדש של 50%. זו לא אשמתם של בני הזוג. זו אשמת החברה ומערכות המשפט שלא הצליחו להמציא פתרון. גירושין הם אירוע קשה מאוד עבור זוגות רבים. בישראל, שיעורי הגירושים נמצאים בשיא של כל הזמנים, ומעריכים שהם עולים גם במדינות אחרות. זה נובע בעיקר מהעובדה שהרבה אנשים מתחתנים ואז מחליטים להיפרד.

אחת הסיבות לכך עשויה להיות שחל שינוי באופן שבו אנשים רואים את הנישואים עצמם. לפני מספר שנים, זה נחשב לחוזה משפטי בין שני אנשים שבו אדם אחד יוותר על זכויות הבעלות שלו לשני בתמורה לזכויות ופריבילגיות מסוימות. כיום, זה הפך יותר לקשר רגשי בין שני אנשים שרוצים להישאר ביחד כמה שיותר זמן. המעבר הזה מחוזה משפטי לקשר רגשי הפך את הגירושין לנפוצים יותר מאי פעם.

ניתן לבחור בהליך גישור

גירושין הם תהליך כואב מאוד. זה יכול להיות קשה, רגשי ולפעמים אפילו מסוכן. אנשים מסוימים עשויים להרגיש שתהליך הגירושין הולך להיות קשה מאוד עליהם ועל משפחתם. אבל עבור אחרים זה יכול להיות תהליך הרבה יותר קל ממה שהם ציפו.

למידע נוסף >>>

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חימום תת רצפתי
חימום תת רצפתי הוא תשתית שרבים רואים בה הכרחית להתגברות על איתני מזג האוויר הישראלי בעונות הקיצון....
קרא עוד »
אוג 29, 2021
למה כדאי להעזר ביועץ משכנתאות?
מיהו יועץ משכנתאות וכיצד הוא יכול לעזור? מהי משכנתא?  המשכנתא הנה הלוואה ייחודית הניתנת...
קרא עוד »
ספט 09, 2019
השקעה במבנה תעשיה לעומת השקעה בנדל"ן למגורים
אם בעבר שוק הנדל"ן להשקעה חולק קטגורית כך שמשקיעים פרטיים רכשו רק דירות ונכסים למגורים ומשקיעים...
קרא עוד »
אפר 16, 2017