איך מאתרים נזילות בחצר?

איתור נזילות בחצר

שוב החצר רטובה, שוב נוזלים מים, מישהו החליט להשקות את החצר במקום את העציצים, או בחר לשלשל את צינורות המזגנים לעברה. נזילות בחצר הן דבר מתסכל, כמעט בלתי הפיך ורק מי שמתגורר בדירה עם חצר יכול להבין את עומק התסכול כאשר מתגלה שלולית חדשה.

נזילה בחצר – ממה זה יכול לקרות?

נזילות בחצר יכולות לנבוע ממקורות רבים ועלולות להיגרם כתוצאה מהרבה דברים. לא, זה לא אומר שהבנייה לקויה וכל הבניין עומד להתמוטט. אבל כן, זה כן אומר שיש מקום אחד, עם צנרת פגומה, צינור סדוק או כל דבר דומה אשר הוא גורם למים לנזול החוצה במקום להמשיך לנוע יפה בתוך הצנרת לעבר היציאה. נכון שזה גם יכול לקרות כתוצאה מבנייה לקויה, אבל בהחלט לא רק ויש לטפל בנזילה הזו ויפה שעה אחת קודם.

הולכים במסלול המים

הדרך הפשוטה והקלה ביותר לגילוי נזילות, היא כמובן ללכת במסלול המים. כלומר, לבדוק היכן המקור ממנו נוזלים המים ולנסות לבדוק מה גרם לנזילה הזו. אם מצאתם את המקור, והוא חיצוני, תוכלו במקרים מסוימים לטפל בזה לבד, אך אם אינכם מוצאים את המקור ויש לכם חשש סביר שהוא ממקום נסתר, עליכם להזמין איש מקצוע שיאתר את מקור הנזילה ויטפל בה.

נעזרים במומחים לאיתור צנרת פגומה

אם לא מצאתם את מקור הנזילה מה שאומר שהנזילה נובעת ממקור נסתר אשר אתם לא יכולים לראות בבדיקה חיצונית בסיסית, עליכם להזמין איש מקצוע על מנת שיאתר את מקור הנזילה בחצר. זה האחרון משתמש בציוד ייעודי שמיועד לאיתור נזילות ובעזרת המכשירים הוא יוכל לומר לכם מהיכן היא נובעת וכמובן להמליץ על סוג הטיפול המומלץ במקרים כמו שלכם.
לפרטים ולהזמנות בקרו באתר שלנו: http://bedektech.co.il/

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הדברת מכרסמים בחיפה
מכרסמים הינם בעלי חיים המשתייכים למשפחת היונקים, ישנם סוגים רבים ושונים של מכרסמים, כולם מתאפיינים...
קרא עוד »
אפר 22, 2021
עו״ד פינוי בינוי – מתי אנחנו חייבים אותו?
פרויקטים של פינוי בינוי צברו תאוצה בשנים האחרונות וכמעט בכל עיר, בטח בערים ובאזורים בהם יש בניינים...
קרא עוד »
ינו 06, 2022
שעון שבת ללוח חשמל – האם זה בטוח?
מחפשים לקנות שעון שבת? מתלבטים האם זה בטוח? יהודים רבים בארץ ובעולם המקפידים על קבלת שבת (השבת)...
קרא עוד »
מרץ 16, 2020