איך מאתרים נזילות בחצר?

איתור נזילות בחצר

שוב החצר רטובה, שוב נוזלים מים, מישהו החליט להשקות את החצר במקום את העציצים, או בחר לשלשל את צינורות המזגנים לעברה. נזילות בחצר הן דבר מתסכל, כמעט בלתי הפיך ורק מי שמתגורר בדירה עם חצר יכול להבין את עומק התסכול כאשר מתגלה שלולית חדשה.

נזילה בחצר – ממה זה יכול לקרות?

נזילות בחצר יכולות לנבוע ממקורות רבים ועלולות להיגרם כתוצאה מהרבה דברים. לא, זה לא אומר שהבנייה לקויה וכל הבניין עומד להתמוטט. אבל כן, זה כן אומר שיש מקום אחד, עם צנרת פגומה, צינור סדוק או כל דבר דומה אשר הוא גורם למים לנזול החוצה במקום להמשיך לנוע יפה בתוך הצנרת לעבר היציאה. נכון שזה גם יכול לקרות כתוצאה מבנייה לקויה, אבל בהחלט לא רק ויש לטפל בנזילה הזו ויפה שעה אחת קודם.

הולכים במסלול המים

הדרך הפשוטה והקלה ביותר לגילוי נזילות, היא כמובן ללכת במסלול המים. כלומר, לבדוק היכן המקור ממנו נוזלים המים ולנסות לבדוק מה גרם לנזילה הזו. אם מצאתם את המקור, והוא חיצוני, תוכלו במקרים מסוימים לטפל בזה לבד, אך אם אינכם מוצאים את המקור ויש לכם חשש סביר שהוא ממקום נסתר, עליכם להזמין איש מקצוע שיאתר את מקור הנזילה ויטפל בה.

נעזרים במומחים לאיתור צנרת פגומה

אם לא מצאתם את מקור הנזילה מה שאומר שהנזילה נובעת ממקור נסתר אשר אתם לא יכולים לראות בבדיקה חיצונית בסיסית, עליכם להזמין איש מקצוע על מנת שיאתר את מקור הנזילה בחצר. זה האחרון משתמש בציוד ייעודי שמיועד לאיתור נזילות ובעזרת המכשירים הוא יוכל לומר לכם מהיכן היא נובעת וכמובן להמליץ על סוג הטיפול המומלץ במקרים כמו שלכם.
לפרטים ולהזמנות בקרו באתר שלנו: http://bedektech.co.il/

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השקעת נדל"ן
כיום, מתבוננים בתחום הנדל"ן בישראל בעיקר דרך הפריזמה של עליית המחירים בו. זה נכון ומצריך דיונים בפני...
קרא עוד »
מאי 29, 2016
הכללים הבלתי נאמרים של ריצוף בית יוצא דופן
בחירת הריצוף המתאים לבית (ריצוף שיש למשל) דומה לבחירת הבסיס ליצירת מופת. כל אלמנט, מסוג החומר ועד...
קרא עוד »
אוק 02, 2023
ארונות פתיחה – כל היתרונות המרכזיים
אחת למספר שנים עולה הצורך או הרצון להחליף את הארונות שלנו בארונות חדשים, משודרגים, גדולים יותר, אשר...
קרא עוד »
דצמ 08, 2020