איך לבחור עורך דין מקרקעין?

עורך דין מיסוי מקרקעין

רכישת נכס מקרקעין, בית, דירה או נכס מסחרי איננה עסקה פשוטה. על מנת להשלים בביטחון עסקאות מהסוג הזה, בין אם מדובר ברכישה מאדם פרטי ובין אם מדובר ברכישה מקבלן חייבים להיעזר בעורך דין הבקיא בנושא. כך תבחרו עורך דין מקרקעין ותבטיחו את השלמת העסקה בצורה טובה, ללא מוקשים בדרך. 

מחפשים עורך מיסוי מקרקעין? צרו קשר עם עו"ד שמעון האן

וודאו התמחות במקרקעין 

ראשית, שימו לב שתקלות ברישום נכסים או העברות בעלות יכולים לגרום לכם לשלם ביוקר אפילו שנים אחרי חתימה על רכישת נכס מקרקעין. כעת, סביר להניח שבמשרד עורכי הדין שאליו אתם פונים עובדים כמה וכמה עורכי דין ואולי אפילו כמה צוותים. חשוב שתוודאו כי בעל המשרד או לפחות עורך הדין שמוצמד אליכם הינו עורך דין מקרקעין. זיכרו כי תחת התואר עו"ד יש גם אחרים, שמתמחים בתחומים שונים לחלוטין (למשל משפט פלילי, משפט מנהלי), ואין להם מספיק ידע במקרקעין על מנת לסגור את כל הפינות כמו שצריך. 

וודאו התמחות במיסי מקרקעין 

בתור עורך דין מקרקעין חשוב לבחור את מי שניסיונו העשיר מאפשר לו לייעץ לכם גם בתחום המיסוי. מיסוי מקרקעין עלול להפתיע אתכם ומומלץ ששיקולי המס יובאו בחשבון עוד לפני שחותמים על חוזה. 

ידע במשא ומתן, עבירות בניה והפקעות 

עורך דין מקרקעין שהוא מקצועי ומיומן עשוי לסייע ללקוחותיו אפילו במשא ומתן. יחד עם זאת, מה שלא פחות חשוב זה הכנת החוזה ובדיקתו לפני חתימת הלקוח. ככל האפשר, עדיף שעורך הדין יעבור על החוזה ואפילו על זיכרון דברים לפני שאתם שוקלים לחתום. בנוסף, תוכלו לדעת שעורך הדין הוא מקצועי באמת אם יש לו ידע נרחב גם בתחום עבירות הבניה, הפקעות ואף ייצוג מול קבלנים (במקרים של ליקויי בניה). 

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גוף תאורה צמוד קיר – לאיזה חדר זה המתאים 
אמנות תאורת הפנים היא רבת פנים, וכוללת עיצוב, פונקציונליות ואווירה. בין שלל אפשרויות התאורה, פתרונות...
קרא עוד »
אוק 01, 2023
למי מתאים מטבח 3 מטר
בשנים האחרונות מחירי הדיור ברחבי מדינת ישראל רק הולכים ומתייקרים. בעוד שבעבר רוב המחירים הגבוהים...
קרא עוד »
אוג 20, 2021
וילון גלילה החשמלי: ידע חיוני
תחום עיצוב הפנים והאוטומציה הביתית היה עד להתקדמות ניכרת, כאשר חידוש בולט הוא וילון הגלילה החשמלי....
קרא עוד »
אוג 24, 2023