כיצד נמנע מפריצות לבית?

פריצות לבית

ישנם כמה כללים בסיסיים אשר יישומם ימנע בסיכוי גבוה פריצות לבית, לצד כללים נדירים יותר שלא הרבה ידעו או שמעו עליהם. גם כללים שכביכול נראו לכם מובנים יהיו עבורכם מרחיקי לכת מבחינת משמעותם, כלומר יישומם הרבה יותר חשוב משהעליתם בדעתכם. כך או כך, מומלץ מאד לבדוק את עצמכם, ואת ההתנהלות שלכם, כולל הזמנת עובדים ואורחים שונים להם הענקתם פעם מפתח לדירה שלכם. לא תמיד מעשה כזה יסכן אתכם בפריצה, אך קריאת המידע שלפניכם ודאי תגרום לכם לדעת מתי מהלך כזה יצריך חילוף מנעול ע"י מנועלן מוסמך ומתי לא.

טרקתם? חשוב מאד גם לנעול! דלת טרוקה שאינה נעולה היא טרף קל לפורצים!

ישנן 2 סוגי דלתות: עם ידית פתיחה חיצונית ובלי ידית פתיחה: בחוץ יש רק ידית משיכה/דחיפה שלא משפיעה כהוא זה על הצילינדר או המנעול. בדלת עם ידית פתיחה חיצונית זה מובן מאליו שצריך לנעול אחרת כל אחד יכול לפתוח ולהיכנס לביתכם. מנגד, כשהדלת נראית לכם בלתי אפשרית ואף מאיימת, כל זאת משום שהידית שלה לא ידית פתיחה, דווקא מזה מתחילות הצרות. בשביל הפורצים – דלת טרוקה ולא נעולה לא מהווה בכלל מכשול גם אם הידית של הדלת אינה פותחת אותה. ההבדל בגין נעילה בנוסף לטריקה לבים טריקה בלבד הוא הבדל של שמים וארץ לא רק בשל אופי הגניבה, אלא בעיקר משום שגם אם הפורצים ייקחו על עצמם לפרוץ לדלת נעולה הם לא יצליחו לבצע את זממם מידית, מה שיאפשר לכם להתחקות אחריהם בקלות.

נתקעתם מחוץ לבית? המהחלפת מנעולנעולן מציע לכם פריצה שקטה ואומר שזה ייצא לכם זול יותר? אל תקראו לו

פריצה שקטה זה בניגוד לחוק ובניגוד לכללי בטיחות הבית שלכם. פורץ דלתות ומנעולים שהצליח לפרוץ למישהו את הבית באופן שקט הנו פורץ מנעולים המחזיק בקוד של אותה דלת, אשר נודע לו בעקבות התבוננות. זה אומר שהוא יכול בנקל להכין מפתח ולבצע את זממו בהמשך. לכן, פריצה לבית נעשית אך ורק בקידוח, וזאת בשונה מפריצה ממקצוענים בנושא רכב ואופנוע אשר מחייבת שליפה שקטה, ללא שבירה שהייתה מכניסה אתכם לחובות במקרה זה.

עברתם דירה? אל תסתכנו ואל תתנו לספק לקונן בלבכם: החליפו מנעולים לדלת הכניסה ותיבת הדואר

רק החלפה של מנעולים אלה תשים סוף למחשבה שיפרצו לכם הביתה. נכון לעכשיו המפתחות עלולים להימצא (בעותקים) אצל הדייר הקודם, מה שהופך את המנעול שלו למפוקפק ולא לכזה שמגן עליכם. לכן, אם קניתם בית חדש, החליפו לו את כל המנעולים בתיבות הדואר והתקני הכניסה השונים.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השקעות נדל"ן בגרמניה או באנגליה? השוואה
כל מי שיש לו רצון להשקיע בנדל"ן מבצע בדיקות שונות לגבי בחירה נכונה של נכס רווחי ושווה עבורו. הדבר...
קרא עוד »
מרץ 16, 2021
למה אתם חייבים יועץ משכנתאות
שוב הרעיון של קניית דירה עולה על הפרק ואתם לא מוכנים לוותר על כך הפעם? הגעתם לשלב בחיים שבו גם לכם מגיע...
קרא עוד »
ספט 05, 2018
ייצור דלתות פנים – דברים שחשוב לדעת!
דלתות הן חלק מהבית דלתות פנים הן חלק אינטגרלי מהבית שלכם. ייצור דלתות פנים הוא מלאכה למקצוענים בלבד,...
קרא עוד »
ינו 01, 2020