איך מטבח חדש יעלה את ערך הבית?

הדברת טרמיטים

אם אתם חיים באותה דירה ישנה מזה שנים, בהחלט אפשר להבין מדוע אתם חושבים למכור אותה, לקנות נכס חדש ולעבור לגור בדירה חדשה ויפה יותר. עם זאת, הרבה פעמים קורה שהדירה שלנו כבר לא שווה את מה שהיא הייתה שווה בעבר ולפעמים קורה שעל ידי מספר פעולות יחסית פשוטות ניתן יהיה להעלות את הערך שלה.

בין אם אתם עדיין מתלבטים לגבי השאלה האם למכור את הבית או לא ובין אם אתם יודעים שתרצו לעשות זאת, כדאי לדעת שעל ידי שיפוצים בבית תוכלו להפוך אותו לשווה פי כמה. אם יש חלל שיש לו חשיבות אדירה בדירה שלכם זה המטבח, כי איזו משפחה לא מכינה מטעמים, מבשלת או אפיל חותכת סלט ירקות? כל אדם שמחפש לקנות דירה רוצה לראות, בין היתר, איך נראה המטבח ואיך נראה חדר השירותים, כך שבהחלט כדאי יהיה להשקיע בנושא הזה.

תכננו את השינוי

כשמדברים על שיפוצים של מטבחים ניתן לבחור בין שתי אופציות:home-663226_1280

  1. לשנות את המטבח הקיים
  2. להחליף את המטבח הקיים במטבח חדש לחלוטין

האפשרות של התקנת מטבח חדש לחלוטין היא בדרך כלל האופציה הטובה יותר, כי אם אתם כבר עושים משהו ומשקיעים עדיף לעשות זאת בצורה כמה שיותר רצינית. המטבח הוא הלב של הבית ולכן, אם זה יהיה מקום מואר, מסודר וכזה שנוח לעבוד בו, אתם תראו שהרוכשים העתידיים ישלמו יותר. כמו כן, כאשר אדם נכנס לראות את הבית שעומד למכירה ורואה שזה עתה שיפצו את המטבח, זה בהחלט מעלה את ערך הנכס כולו ולכן זו בחירה שיכולה להיות נכונה מבחינה כלכלית.

 

מטבח חדש בבית

אם יש משהו שכדאי לכם לדעת על התקנת מטבחים חדשים ועל התכנון שלהם, זה שבהחלט כדאי להתייעץ עם המומחים. מצד שני, הימים שבהם הייתם מזמינים מעצב פנים הביתה שהיה עושה עבורכם את העבודה כולה עברו חלפו להם, כי היום כל אחד יכול לקרוא קצת על הנושא ולהפוך להיות סוג של מומחה בתחום. לכן כדאי לדעת, כאשר חולמים על מטבח חדש שיעלה את ערך הבית, שיש כמה פרטים חשובים שצריך לשים לב אליהם לגבי המטבח החדש, והם:

  1. השיש
  2. הדלתות
  3. הפרזול
  4. מוצרי החשמל
  5. חיפוי הקירות
  6. התאורה

כל הפרטים האלה יכולים לעשות את השינוי המהותי ביותר בין מטבח בינוני ובין מטבח משוכלל ומודרני ולכן יש לקחת זאת בחשבון בעת התכנון.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איתור נזילות מים – תמהרו ותעשו את זה!
חוששים להגיע למצב שבו תאלצו להתמודד עם נזקי מים משמעותיים בדירה שלכם? במידה ואתם מבחינים בנזילה...
קרא עוד »
יונ 28, 2019
עיצוב מחדש לסביבת עבודה משותפת באמצעות מחיצות
אין ספק כי עיצוב מחדש לסביבת עבודה משותפת יכול להוות את ההבדל בין עסק ממוצע לבין עסק שמעריך את...
קרא עוד »
אפר 17, 2020
מה חדש בעולם העיצוב הקשור לסביבת הלמידה לתלמידים?
כמו בכל שנה, מערכי למידה רבים נוטים להשתנות בהתאם לזמנים בהם אנו חיים ובהתאם לתהליך המודרניזציה...
קרא עוד »
ספט 18, 2019