האם שווה לקנות בית עם מחסן קיים

כך המחסנים ישנו לכם את החיים

יש הרבה קניות חכמות שאחרי שתבצעו אותם, לא תוכלו להבין מה מנע מכם לבצע אותם קודם לכן ועד כמה הן היו יכולות להיות משמעותיות ביותר להרבה בעיות שצצות לכם במהלך החיים. מחסן לבית הוא למעשה אחת מהקניות החשובות ביותר ולמרות שנראה לכם שהוא לא הכרחי, אחרי שתבינו עד כמה שטח אחסון מסודר תורם לאיכות החיים שלכם הרבה יותר מכל דבר אחר, תתפלאו לגלות איך החיים שלכם פתאום משתנים נהיים הרבה יותר מסודרים. כשאנו מחפשים בית עם גינה אנו יכולים למצוא בתים עם מחסנים לא רעים בכלל שיכולים לשרת אותנו בצורה מעולה בלי שנצטרך אפילו לחפש אותם אך מחסנים אלו יכולים להעלות את המחיר משמעותית.

האם שווה לקנות בית עם מחסן קיים?

  • בית עם מחסן קיים יכול להיות הרבה יותר כדאי מאשר בית בלי מחסן. נכון שלכל בית עם גינה אפשר למצוא מחסן מתאים אך המשימה הזו תיקח לכם זמן ואם המחסן כבר מגיע עם הבית והוא מוצא חן בעיניכם, אתם עושים את הבחירה הנכונה.
  • במידה והמחסן מתאים לגינה מבחינת העיצוב והגודל שלו אתם עושים את הבחירה הנכונה אך חשוב מאוד לא להתפשר בנושאים האלו. במידה והמחסן לא יהלום את העיצוב את הגודל שאתם רוצים אתם יכולים לבצע טעות שאחרי זה תצריך מכם מאמץ מוכפל בשינוי המחסן או בהחלפה שלו.
  • חשוב לבדוק עד כמה המחסן מוסיף למחיר. יכול להיות שבסכום שתוסיפו תוכלו לקנות מחסן חדש לחלוטין ואם יש לכם זמן לבחור מחסן ולהרכיב אות וזה ישתלם לכם יותר, גם בגלל שתהיה אחריות עליו.

בדקו היטב את איכות המחסנים

עצם העובדה שיש מחסן בבית שאתם הולכים לקנות לא אומר שהמחסן הזה יכול לשרת אתכם בצורה נאמנה. אל תסתפקו במילה של המוכר ואל תסתפקו במראית עין, כשאתם מקבלים חוות דעת משמאי חשוב לכלול את מצב המחסן במחיר הכולל כיוון שגם אם המחסן שווה ערך מסוים יכול להיות שיש לו בעיות איטום או בעיה בחלון או בדלת מה שיחייב אתכם או לתקן את הנזק או להחליף את המחסן לחלוטין במקרים גרועים יותר. חשוב לבדוק את מצב המחסן מבפנים, מהגג, את הניקיון שלו וכמובן להציב את הקבלה שלו ממש כמו חדש כתנאי.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ייעוץ בטיחות אש
בכל מבנה, לא משנה אם זה מבנה גדול או קטן, מבנה מגורים או מבנה עסקי, חייבים להיות מותקנים בו אמצעים...
קרא עוד »
מרץ 29, 2018
יועץ פיתוח נוף – מה הוא עושה?
למתכנני נוף יש ערימה שלמה של דברים מהנים לעשות מסביב לשעון ומסביב לעולם – או לפחות בארץ. הוא אחראי...
קרא עוד »
פבר 13, 2022
יעלי לוי קופל וקלאודיה ויסברג ליבנה: דואט משרד לעיצוב ותכנון פנים
שמי יעלי לוי קופל, ואני שותפה במשרד לעיצוב ותכנון פנים בשם "דואט". אני מנהלת הסניף שלנו בשרון ובמרכז....
קרא עוד »
אוק 21, 2021