בדק בית לפני קנייה – איך זה יכול להשפיע על הקנייה

בדק בית לפני קנייה

תדמיינו את הסיטואציה הבאה. אתם קוראים מודעה באינטרנט על דירה למכירה באזור שתמיד רציתם לגור בו, המחיר נראה לכם סביר וגם התמונה באתר מלמדת שהדירה היא מאוד יפה ומרשימה. אתם מגיעים לביקור אצל המוכר, בודקים את הדירה ומחליטים לקנות אותה. 

אחרי שאתם עוברים להתגורר בדירה, מתחילות להתגלות בעיות שמחייבות אותכם לבצע טיפולים ושינויים שונים. כל טיפול כזה דורש הוצאות גדולות, משפיע על איכות החיים שלכם ומהר מאוד דירת החלומות הופכת לדירת הסיוטים. 

כל זה יכול היה להימנע אם הייתם מזמינים בדק בית לפני קנייה. שירות מקצועי ייחודי, אשר מאפשר לכם לבדוק את הנכס לפני שאתם משלמים עליו. במובנים מסוימים, זה כמו שנהוג לקחת רכב שמיועד לקנייה למכון בדיקה בשביל לוודא שהוא תקין ואין שום בעיה לקנות אותו. במקרה זה, הצוות של חברת בדק בית מגיע אל הנכס ובודק אותו בשבילכם. 

איך זה יכול להשפיע על תהליך הקנייה?

בעיקרון, הצוות אמור לבדוק בעזרת הניסיון והידע שיש לו, את כל המערכות במבנה, בין אם מדובר על מערכות גלויות ובין אם מדובר על מערכות נסתרות (כאלו שמותקנות בתוך הקירות או מתחת לרצפה). הצוות ידע לקבוע האם המבנה תקין, האם ניתן להשתמש בו בצורה סדירה או שהוא דורש שינויים כאלה ואחרים. 

בסוף התהליך, הצוות יספק דוח מלא על מצב הנכס ועל פיו תוכלו לקבוע האם משתלם לרכוש אותו לא. צריך לציין שני דברים. ראשית, חשוב להכניס סעיף של בדק בית לזיכרון דברים לפני החוזה, בשביל שתוכלו לצאת ממנו אם המבנה איננו תקין ולא עונה לדרישות שלכם בהיבט זה. שנית, חשוב שהבדיקה תהיה מקיפה, כך תוכלו לגלות כל בעיה וכל נזק. 

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תכנון בית פרטי
המעבר לבית פרטי מלווה בהתרגשות גדולה לצד חששות כבדים. תכנון הבית שלנו החל משלביו הראשוניים אמנם...
קרא עוד »
מאי 20, 2021
מודיעין עסקי
מה בית העסק שלכם צריך כדי לשגשג בימינו? הדבר הראשון הוא כמובן תכנית עסקית. הדבר השני הוא עיניים בגב, או...
קרא עוד »
אוג 29, 2021
סוגי חרקים ביתיים – האם צריך לפחד
ישנם לא מעט סוגי חרקים ביתיים אשר בוחרים להיכנס אל פנים דירתנו באופן תדיר. חשוב להדגיש כי חרקים אלה...
קרא עוד »
יונ 28, 2020