מדוע חשוב לעשות את כל הביטוחים האפשריים לדירה?

השקעת נדלן

רבים מאיתנו חולמים כל החיים על היום שבו הם יוכלו לקנות נכס מבלי לעצור בכלל ולחשוב על העובדה שלהיות בעליו של נכס זו גם אחריות משמעותית ביותר. מה עושים במצב שבו:

  • הצנרת אצלכם התפוצה וזה גורם לנזק אצל השכנים?
  • פרצה שריפה בדירה שלכם ופגעה גם בדירה שלידכם?
  • קרתה כל תאונה אחרת בדירה אשר פגעה גם בצד שלישי?

כדי להתמודד בצורה הכי טובה עם מצבים כאלה כל מה שאתם צריכים זה לעשות ביטוח דירה צד ג', ויפה שעה אחת קודם. העניין הוא שכמו שקורה לגבי ביטוחים אחרים, אם יהיה לכם ביטוח כזה יהיה לכם אל מי לפנות במידה ויתרחשו נזקים שונים.

האם זו לא הוצאה שנתית מוגזמת?

בין אם מדברים היום על ביטוח דירה צד ג' ובין אם מדברים על כל ביטוח אחר, בהחלט אפשר להבין מדוע אתם תוהים לגבי המחירים. מציעים לכל אחד מאיתנו לעשות כל כך הרבה ביטוחים כך שבסופו של דבר אנחנו עלולים להפריש לכך סכומים משמעותיים ביותר לאורך השנה. עם זאת, כדאי לקחת בחשבון שחלק מהביטוחים באמת מהותיים, כמו ביטוחי הדירה שתוכלו לעשות ולכן עליהם לא כדאי לכם לוותר. לעומת זאת, בנוגע לביטוחי הבריאות השונות בוודאי תוכלו למצוא כפילויות וכדי לא לשלם על אותו ביטוח פעמיים כדאי יהיה לבדוק את כל הפרטים לעומקם.משקיעי נדל"ן מתחילים

בחרו בקפידה את חברת הביטוח שלכם

דרך טובה שתעזור לכם בכל זאת לשמור על גבול ההוצאות שלכם בנוגע לביטוחים, זה כמובן לבחור בקפידה את החברה שאליה אתם פונים. אם יש משהו שצריך להיות לכם ברור, זה שלכל חברת ביטוח יש מחירים אחרים, בין אם מדובר על ביטוחי חיים, ביטוחי רכב או על ביטוחי דירה. לכן כדאי להשתמש בכל הדרכים האפשרויות כדי להשוות בין המחירים השונים כי בצורה כזאת תוכלו לדעת איפה זה יוצא יותר זול. בסופו של דבר הידיעה שיש מי שידאג לכם ויממן את הנזקים אם חלילה משהו יקרה זו ידיעה שמרגיעה ועוזרת לישון בשקט, אז מה פתאום שתוותרו על כך?

 

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נוטריון לספרדית – למה אנחנו בכלל צריכים אותו?
זה לא סוד, בעשור האחרון העליה עבור בקשת דרכון על ידי תושבים ישראלים למדינות המשתייכות לאיחוד האירופי...
קרא עוד »
אפר 28, 2020
המדריך המלא לריהוט משלים לבית
מי שרוצה להוסיף לבית חן ויופי, מי שרוצה למלא חללים בבתים גדולים, או אפילו לעצב משרד או חלל עבודה...
קרא עוד »
נוב 21, 2019
מזחים – מדוע נכון להתקין מזח
מרבית הציבור מכיר מזחים מנמלי ים או מסלעים אשר ממוקמים במקומות שונים ויוצרים מזח טבעי. אך מדובר במושג...
קרא עוד »
יול 06, 2021