מפיצי ריח לבתים – לא להריח כמו כולם

בכל דירת מגורים יש צורך במפיצי ריח לבית, שמספרם המבוקש תלוי במספר החדרים וגודל החלל. מפיצי הריח ממלאים תפקיד חשוב כאשר הם ממלאים את הבית בריחות נעימים ומרגיעים ומונעים תחושות קשות של סירחון לחות או עובש. ריחות רעים עלולים גם לסכן את בריאותם של הדיירים והמבקרים והמפיצים יפתרו בקלות את הבעיה. בית ללא מפיצי ריח מועד לפלישת ריחות רעים ופגיעה בבריאותם ובשלווה הנפשית של הנוכחים. בחירת המפיצים תלויה בטעם האישי של בעלי הדירה וגם בהמלצות מקצועיות, כדי להימנע ממצב מוזר בו בחדר מגורים ישרור ריח אופייני למכון כושר או סטודיו קוסמטיקה. 

כיצד תחליטו כמה ואיזה מפיצים תבחרו

ריח טוב מיועד למניעת ריחות פחות נעימים ולכן אמבטיה ושירותים יהיו בעדיפות גבוהה לצורך התקנת מפיצי הריח. את אופי הניחוחות כדאי לבחור אחרי הכרת מגוון האפשרויות שמציעה החברה הספקית. כמו כן כדאי להכניס מפיצי ריח לחדרי המגורים והסלון אבל להקפיד על ריחות עדינים יותר, וזאת כדי למנוע מראש תחושה לא נעימה בקרב מי שפחות נהנים מהריחות שבחרתם. עוצמת מפיצי הריח צריכה להיות פונקציה של גודל החלל המבוקש, וכדאי להתייעץ עם נציגי החברה הספקית לפני הרכישה. חדר של 20 מ"ר זקוק למכשיר פחות עוצמתי מאשר חדר בשטח 35 מ"ר. כמובן שגם שיקולי תקציב צריכם לבוא בחשבון לפני ההחלטה הסופית. 

רכישה מחברה אמינה

מומלץ לרכוש את המפיצי ריח רק מחברה אמינה, שנציגיה יידעו לענות לכל שאלותיכם וכן לספק הדרכה בדבר תפעול ותחזוקת מפיצי הריח, וגם אחריות על המכשירים והדרכה בהחלפת סוללות בשעת הצורך. לכן כדאי להימנע מלהתפתות למבצעים והנחות של גורמים שאינם נחשבים אמינים.  

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *