הסכם ממון בין בני זוג – המדריך המלא

הסכם ממון בין בני זוג

אף אחד לא אוהב לחשוב על אופציות פסימיות להמשך החיים שאלות של מה יהיה אם? ואם זה לא ילך? אבל העובדה היא שבנושאים רבים כמו ביטוח חיים, ביטוח רפואי משלים, ביטוח מפני גניבות, שריפות, תאונות ועוד אנשים עושים למרות שזה גורם לנו לחשוב על סיטואציות לא נעימות שיכולים להתרחש לנו. כך גם כאן, למרות שלא כל כך קורץ לנו לחשוב בתקופה שאנו הולכים לכיוון של חתונה, על גירושים. אך גם זה כמו ביטוח, הסכם שחשוב מאוד לעשות.

המציאות העגומה היא שאחד מכל שלושה זוגות בישראל מתגרשים. והסטטיסטיקה מראה על מגמת עליה כל הזמן. לכן, חשוב לקחת את העתיד שלכם בידיים ולחשוב על הכול בצורה עניינית. פשוט לגשת יחד ולעשות הסכם ממון לפני הנישואין כדי שאם יקרה משהו שלא חלמתם עליו ואתם אפילו לא רוצים לחשוב על חלוקת רכוש לאחר פרידה , ערב חתונתכם, חשוב שתהיו מסודרים מבחינה כלכלית.

הון אישי

היום, בעקבות עליית מחירי הדיור, אנשים רבים מתקשים ברכישת דירות והם פונים להוריהם לקבלת עזרה כספית. זהו אחד הנושאים החשובים מאוד שיש לציין בהסכם ממון בין בני זוג. אתם לא רוצים לגלות אחרי כמה שנות נישואים מאושרים שעכשיו, כשאתם רוצים לפרק את החבילה, חצי מהדירה תלך לצד השני בעוד אתם והוריכם שילמתם את רוב שווי הדירה.

גורם נוסף שהביא לכך שחתימה על הסכם ממון הפך לטרנד הוא העובדה שגיל הנישואין עולה בהדרגה. כך ששני הצדדים מגיעים לנישואים כאשר לכל אחד יש את הקריירה שלו ואת ההון העצמי שלו. הסכם ממון בין בני זוג יכול לפתור הרבה מאוד בעיות בכל מקרה שלא יהיה. גם ענייני ירושה יכולים לסבך אתכם וחשוב לדאוג לזה.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יצחק תשובה עובר לגור בפרויקט פארק בבלי
בשל האטרקטיביות של פרויקט פארק בבלי, אשר מביא לגרים בו שילוב מושלם של מיקום בלב תל אביב, נוף לפארק...
קרא עוד »
ינו 09, 2022
לקיחת משכנתאות עבור פרויקט מחיר למשתכן
בשנים האחרונות זוגות צעירים החלו לראות את האור בקצה המנהרה בכל הנוגע לרכישת דירה ראשונה, כאשר...
קרא עוד »
יול 24, 2018
לבשל בסגנון אישי
חדר המטבח הוא במקרים רבים המקום שבו מבשלים את הארוחות השונות, מכינים סלטים ואופים עוגות טעימות. בכל...
קרא עוד »
מרץ 26, 2018