מפנים את הבית

פינוי דירות

זה יכול להיות קרוב משפחה שהלך לעולמו והשאיר אחריו בית מלא בחפצים שונים וישנים, או אולי מחסן שאתם רוצים לפנות בשביל לאכלס אותו בדברים נחוצים יותר, בכל מקרה את החפצים השונים לא תוכלו להניח סתם כך ברחוב או בצד הדרך ותצטרכו למצוא לו מקום חוקי  שלא יהווה עבירה על החוק ולא יפריע לסביבה. במקרים רבים אין לאנשים מושג מה הם מחזיקים בביתם שלהם, חפצים ישנים עשויים להיות שווי ערך רב ואספנים ישמחו לשים עליהם את היד. מלאכת הפינוי הינה מסורבלת ועל כן מומלץ לפנות לחברה אשר מתמחה התחום והיא תעשה לכם את העבודה.

מה עושים עם כל הציוד הזה?

פינוי מחסנים יכול לקחת זמן רב וכרוך בסחיבה, פירוק וגרירה של חפצים שונים חלקם כבדים מאוד. היות ושכירת משאית היא עסק יקר מאוד ניתן לפנות לבעלי מקצוע, הם יגיעו עם כל הכלים הדרושים ויפנו את כל הפסולת למקום מבטחים.

ברב המקרים מדובר בציוד ישן ולא שמיש שרק אספנים ימצאו בו עניין, לא כדאי למהר לזרוק את כל החפצים ואפשר להיעזר במישהו שמבין שיעריך אותם. לפעמים ניתן לגלות שיש לכם חפץ יקר ערך במחסן או בעליית הגג. אם בכל זאת החלטתם להיפטר מכל מה שיש במחסן אז זה הזמן לחפש מישהו שיעשה את זה ביעילות ובמהירות:

  • אפשר לערוך חיפוש ברשת האינטרנט. חיפוש מהיר יכול להביא לתוצאות טובות. כדאי לוודא שמדובר בחברה אמינה וידועה שמחזיקה בכל הכלים הנחוצים על מנת לבצע את הפינוי.
  • חברים ובני משפחה יכולים לעזור ואפשר להתייעץ איתם בנושא. כל שכן אולי הם יתעניינו בציוד שנמצא במחסן וירצו להשתמש בו.
  • לא תמיד חייבים לזרוק הכול. אפשר לערוך מכירה בחצר הבית ולהרוויח קצת כסף על הציוד הישן.
  • כמובן שעדיף להיעזר בחברה שיודעת להעריך את החפצים כך שתרוויחו כמה שיותר.

האורלוגין של סבא

כל אחד זוכר בוודאי רהיט כלשהוא מהילדות. בדרך כלל מדובר בכוננית או שולחן כתיבה ישן. רהיטים ישנים יכולים להיות שווים הרבה כסף. חברת מיחזור ירוק מטפלת במיחזור  של חפצים מחומרים שונים ביניהם פלסטיק, מתכות שונות ופסולת אלקטרונית. כדאי לפנות ולקבל מידע נוסף.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נדל"ן: הבית הראשון שלי, שהוא ממש שלי
אחרי שהשקענו כל כך הרבה כסף בשכירות והעשרנו את בעל הבית שלנו, מגיע זמן בחיים שבו אנחנו רוצים בית משלנו...
קרא עוד »
נוב 09, 2015
תמא 38 – מה זה אומר והאם חכם לעשות את זה
בשנה האחרונה עולה לא מעט לכותרות הנושא של תמא 38. נושא זה מלווה אותנו כבר שני עשורים בערך, בעקבות החלטה...
קרא עוד »
נוב 26, 2019
כמה עולה דלת פנים?
אנשים שמחדשים את פני הבית מתעניינים לדעת כמה עולה דלת פנים. ישדרכים שונות לברר כמה צריכה לעלות דלת...
קרא עוד »
פבר 03, 2020