כל מה שחשוב לדעת על פינוי ירושות ועזבונות

פינוי ירושות ועזבונות

הורים וקרובים ,שחלילה, נפטרים משאירים אחריהם גם דירות המלאות בתכולה אשר שמשה אותם. במרבית המקרים, מדובר על חפצים מגוונים שאת חלקם רוצים היורשים לקבל ואת האחרים לפנות. את הדירה הריקה הם ירצו להשכיר או למכור. פינוי ירושות ועזבונות מעט שונה מפינוי דירות מאחר, ובמקרים רבים, יש צורך לפנות פריטים שונים למקומות נבחרים. כך, למשל ירצה בן לקבל אליהם פינת ישיבה אהובה, אחות אחרת   את המקרר, וכן הלאה. פינוי ירושה כזה חייב להיות מתואם היטב. חברת הובלות מקצועית יודעת להתמודד עם סיטואציות אלו.

נציג היורשים

כאשר קיימים יורשים רבים אזי יתמנה אחד מהם לקשר עם נציג החברה. בעת הסיור בדירה לצפות בתכולתה הוא יציין בפני נציג החברה אלו פרטים יש לפנות ולאיזה אדם וכתובת. תיערך תכנית פינוי מסודרת שבה יידע כל אחד על המועד שמגיעים אליו. ההובלה תתבצע לכל מקום בארץ – אפילו לאילת הרחוקה. כל הפינוי יתומחר היטב כדי שהלקוחות יידעו את התעריפים. חברת הובלה מקצועית הינה בעלת תשתית מתאימה הכוללת משאיות טנדרים, ציוד וכלי הובלה, מנופים, סבליקות לנשיאת מקררים, עגלות סחיבה ועוד. המשאיות סגורות כדי לשמור על התכולה מפני נזקי מים, רוח, אבק וכדומה.

שירותים נלווים

החברה יכולה לפנות גם ציוד למרכזי מחזור מאושרים ו/או לרכוש ציוד חשמלי שניתן עדיין להשתמש בו ולבצע פינוי מחסנים. היא מספקת גם חומרי אריזה כמו קרטונים, ניילונים נצמדים, ניירות עטיפה לבנים, חבלים וכולי. היא יכולה אף לשלוח עובדים לאריזה אשר יעבדו תחת השגחת בעלי הרכוש. השירותים ניתנים במקצועיות רבה ועם יחס אישי. מומלץ לקבל שירות מחברה בעלת ידע וניסיון בתחום. במקרים רבים, מדובר על רכוש יקר ערך שיש לבטח אותו ואף לשמור עליו היטב.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים אינטרקום לבית?
אנשים רבים כיום בוחרים לשלב אינטרקום בכניסה לביתם במטרה להצליח להגיע לשליטה מלאה על כל הנכנס לביתם....
קרא עוד »
יונ 07, 2020
קרמיקה בראשון לציון
ראשון לציון הינה בין הערים המבוקשות והפעילות ביותר בשנים האחרונות. בעקבות העלייה בביקוש לנדל"ן...
קרא עוד »
אפר 22, 2018
יעלי לוי קופל וקלאודיה ויסברג ליבנה: דואט משרד לעיצוב ותכנון פנים
שמי יעלי לוי קופל, ואני שותפה במשרד לעיצוב ותכנון פנים בשם "דואט". אני מנהלת הסניף שלנו בשרון ובמרכז....
קרא עוד »
אוק 21, 2021