ביטוח מהנדסים

ביטוח מהנדסים

יש בעלי מקצוע שמטבע היותם נותני שירות מקצועי בתחום מסוים הם עלולים להיות חשופים לתביעות. אחד מהם הוא מהנדס. מהנדס מבצע עבודות הנדסה ותכנון עבור מבנים. אמנם הוא צריך להיות בעל ידע מקצועי נרחב ובעל יכולת מוכחת. אך לא יימלט מצב בו נותן שירות נתקל בכישלון נקודתי. לכן כל מהנדס, גם המנוסה והוותיק ביותר עלול לעמוד ביום מן הימים מול תביעה של לקוח בגין ליקוי במבנה שהוא תכנן.

איך מתמודדים עם פיצויים ללקוח?

בהחלט יכול להיווצר מצב בו מהנדס יצטרך להתמודד מול תביעה שתוגש על ידי לקוח. גם יכול להיות שהלקוח יהיה צודק והעבודה של המהנדס תהיה לקויה. הנזקים עלולים להיות חמורים והלקוח עלול לספוג לא מעט נזקים. זה אומר שהתביעה יכולה להגיע לסכומים גבוהים מאוד. מה שיפגע בצורה ישירה בכיסו ובמעמדו הכלכלי של המהנדס. במצב כזה יהיה עליו למצוא את הדרך למלט את עצמו ולהתמודד בכבוד מול התביעה של הלקוח ועורך הדין שלו. בנקודה זו יהיה חשוב ביותר שיהיה למהנדס ביטוח מהנדסים. ביטוח זה יכול לעמוד לו בעת כזו ולאפשר לו לשלם את התביעה שמוגשת מולו.

מעוניינים בפרטים על ביטוח מהנדסים או ביטוח עבודות קבלניות? צרו קשר עם Itzick Simon >>>

פוליסת ביטוח מתאימה שעונה על הצורך

חשוב מאוד לחתום על פוליסת ביטוח מתאימה שעונה על הצורך ועל הצרכים שעלולים לצוץ. למעשה יש חברות ביטוח ייעודיות שמציעות מענה עבור מהנדסים וקבלנים אשר עלולים להיות חשופים לתביעות. אלו עובדים בשירות לקוחות ובפועל עמלים להציע פתרונות מותאמים לכל לקוח באשר הוא. במידה וחלילה תצא תקלה תחת ידיהם ועבודתם תתגלה כלקויה, הם יוכלו להתמודד מול תביעות הודות לביטוח שהם השכילו לרכוש מבעוד מועד. ביטוחי בנייה יכולים לתת מענה מדויק לצורך כזה ולאפשר לאנשי המקצוע לעבוד בשלווה ובביטחון.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם הפרת הסכם שבע"פ שוות ערך להסכם חתום?
הסכמים הינם חלק בלתי נפרד מחיינו. הם מלווים אותנו בכל שלב ובכל תחום בו ניגע חלק מההסכמים הללו יבשילו...
קרא עוד »
נוב 25, 2020
איפה אפשר למצוא מידע על פרוייקטים חדשים בשדרות?
שדרות, השוכנת בדרום הארץ, היא עיר תוססת הידועה בחוסנה ובמגוון התרבותי שלה. אם אתם מעוניינים למצוא...
קרא עוד »
ספט 08, 2023
יועץ פיתוח נוף – מה הוא עושה?
למתכנני נוף יש ערימה שלמה של דברים מהנים לעשות מסביב לשעון ומסביב לעולם – או לפחות בארץ. הוא אחראי...
קרא עוד »
פבר 13, 2022