שער חשמלי לחניה בבניין

בעלי בתים משותפים רבים כבר מבינים שאין דבר חשוב יותר מתחושת הביטחון האישי, ואין דרך טובה יותר להגן על הרכוש ועל המכוניות מהתקנת שער חשמלי בכניסה לחניית הבניין. השער החשמלי מרחיק מבקרים לא רצויים גם מהחניה וגם מהאזורים המשותפים ומהדירות, וגם מטמיע בדיירים ביטחון ומעלה את ערך הנכס. הניסיון מלמד שאם אזור החניה בבניין המשותף פתוח, וכל אחד יכול להיכנס באין מפריע, יש סיכוי גדול יותר לפריצות לרכוש ולגניבות. רוצים להרגיש בטוחים ולדעת שגם המכונית שלכם בטוחה באזור החניה? דברו עם השכנים שלכם או עם חברי הוועד, והשקיעו בהתקנת שער חשמלי בכניסה לחניה. הינה כל מה שאתם צריכים לדעת על שערים חשמליים בכניסה לבנייני מגורים משותפים, על היתרונות שלהם ועל החשיבות שלהם.

למה חשוב להתקין שער חשמלי בכניסה לבניין?

שערים חשמליים בולטים מרחוק ומרחיקים מבקרים לא רצויים ופורצים. שער חשמלי הוא לא רק מתקן שימושי, הוא גם סמל סטטוס שמעיד על בתים שמורים שמתוחזקים היטב ועל בעלי בתים המודעים לצורכי הביטחון הבסיסיים שלהם. שער חשמלי בכניסה לחניית הבניין עוזר לדיירים לשמור לא רק על הרכוש אלא גם על הפרטיות. הכניסה לבניין שמותקן בו שער, והיציאה ממנו מתאפשרת רק עם שלט רחוק או באמצעות מערכת המזהה את מספר הטלפון של הדיירים או את לוחית הרישוי שלהם. מבקרים שאינם מורשים, אינם יכולים לפתוח את השער ולהיכנס לבניין. כיוון שרק דיירי הבניין מורשים להיכנס אליו, יש הפחתה משמעותית של רעש בסביבת המגורים, וניכרת ותחושה של פרטיות וביטחון אישי.

יתרונות השער החשמלי

קל מאוד לתחזק שערים חשמליים המותקנים בכניסה לחנייה של בניין המגורים. די בבדיקה שנתית של בודקים מומחים כדי לחסוך בהוצאות על תיקונים מיותרים ועל שמירה. אם יש לכם שער חשמלי בכניסה לחניה, אתם לא צריכים להוציא כסף על שמירה ולא צריכים להתמודד עם אובדן רכוש ועם עוגמת הנפש הכרוכה בכך. בתים משותפים שלא מותקנים בהם שערים חשמליים, הם למעשה פרצה קוראת לגנב. הם מזמינים ביקורים של מבקרים לא רצויים ולא מורשים, מסכנים את הביטחון האישי של הדיירים וגם את הרכוש שלהם. רוצים לשמור על המכוניות שלכם ולוודא שאף מבקר לא מורשה לא ייכנס לבניין? התקינו שער חשמלי בכניסה לחניה והבטיחו את השקט הנפשי שלכם.

להעלות את ערך הנכס

התקנת שער חשמלי בכניסה לחניה של הבניין המשותף מעלה את ערך הנכס ולכן לא כדאי לוותר עליה. השער החשמלי הוא נדבך מהותי באבטחת הנכס המשותף ובאבטחת הנכסים הפרטיים. הוא מעלה גם את העניין בנכס וגם את הביקוש לו וכן את ערכו ואת מחירי הדירות.

תחזוקה מזערית והגנה מיטבית

שערים חשמליים דורשים תחזוקה מזערית המסתכמת בבדיקה שנתית של בודק מורשה ובטיפולים קטנים לפי הצורך. עלויות התחזוקה השנתיות שוות את הערך המוסף שהשערים החשמליים נותנים לבית ואת איכות החיים שהם מבטיחים לדיירים. אין ספק ששער חשמלי בכניסה לחניה הוא השקעה משתלמת שתעזור לכם לשמור על הפרטיות, תגן עליכם ועל הרכוש שלכם ותעלה את ערכו של הנכס.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חימום תת רצפתי
חימום תת רצפתי הוא תשתית שרבים רואים בה הכרחית להתגברות על איתני מזג האוויר הישראלי בעונות הקיצון....
קרא עוד »
אוג 29, 2021
מחיר למשתכן – איך זה עובד?
מחיר למשתכן הינו פרויקט לאומי שמטרתו לאפשר לכל זוג צעיר ולכל משפחה לרכוש דירה במדינת ישראל. הפרויקט...
קרא עוד »
נוב 06, 2018
אינסטלטור בירושלים – מה צריך לדעת לפני שמזמינים איש מקצוע
כיום יש לא מעט אנשים אשר מציעים את שירותיהם המקצועיים לכלל בעוד מקצועיותם מוגבלת בלבד. ישנם תחומים...
קרא עוד »
דצמ 23, 2020