חיטוי משרדים – לכמה זמן מספיק החיטוי ולאילו מזיקים הוא תקף

חיטוי משרדים

חיטוי משרדים כולל בדרך כלל את החיטוי הבסיסי נגד נמלים ונגד תיקנים. משרדים שנמצאים בקומות הנמוכות או בקומות הגבוהות, לא זקוקים לסוג אחר של חיטוי, אלא אם יש בעיה מיוחדת וחריגה כמו טרמיטים או מכרסמים.

אופן ביצוע חיטוי משרדים

המדביר המקצועי שמגיע לבצע חיטוי במשרדים מעביר הנחיות מראש. לכן העובדים מתבקשים להרחיק את הריהוט כמו שולחנות מהקירות ולפנות את הפריטים שקיימים בארון המטבח שממוקם מתחת לכיור. 

לאחר שכל העובדים עוזבים את המשרד המדביר מרסס את החומר בכל רחבי המשרד, על הקירות ועל הפנלים, בתוך ארון המטבח ועל הסיפון כיוון שממקום זה עלולים להגיע תיקנים, דרך צנרת הביוב.

בתום החיטוי שמתבצע באמצעות חומר אורגני או באמצעות חומרים כימיים, על פי החלטת המשרד, סוגרים את כל החלונות ואת כל הדלתות ועוזבים את המשרד. לאחר כשעתיים פותחים את החלונות ומאווררים את כל חלל המשרד. כדי שהריסוס יהיה אפקטיבי, ההנחיה היא לא לשטוף את הרצפות אלא לאחר כמה ימים.

חיטוי משרד לאורך זמן 

ברוב המקרים ההדברה מחזיקה מעמד פרק זמן של שנה. לאחר מכן כדאי לבצע שוב חיטוי משרדים כדי לשמור על רמה תמידית של חיטוי וכך לא לאפשר למזיקים הללו להגיע לשטח המשרד. 

הזמינו חברת הדברה לחיטוי המשרד >>>

חיטויים מיוחדים 

במשרדים שנמצאים בקומות התחתונות או בבתים פרטיים, אם רואים חרקים קטנים ומסתבר שמדובר בטרמיטים שאוכלים את העץ כמו המשקופים, חשוב לטפל בכך מידית כיוון שהפעילות שלהם היא רוחבית. המדביר מפזר חומר ברחבי המשרד כולל בחריצי האריחים. במקרה של מכרסמים, מפזרים רעל בכל חללי המשרד ובנוסף לכך מפזרים מלכודות, כדי לתפוס עכברים או חולדות שמסתובבים כדי לחפש מזון. 

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ליווי על-ידי עוד טרם קניית דירה
רכישת דירה היא ללא ספק עסקת נדל"ן מרגשת שמלווה בלא מעט פרפרים בבטן. יכולה להיות זו הידיעה כי אנו...
קרא עוד »
נוב 20, 2019
מהי הדרך היעילה לנקות את חצר הבית?
ישנן דרכים רבות ושונות לנקות את החצר. לחלק מהאנשים יש מכסחת דשא, לחלק מהאנשים יש מכסחת עשבים ולחלק יש...
קרא עוד »
דצמ 11, 2022
דלתות הדף – הגנה על חייכם
למי ומתי נדרש מיגון? מיגון נדרש לכל אזרח, במיוחד בעתות מלחמה ובאזורי אש ידועים כמו אזורים בדרום...
קרא עוד »
ינו 01, 2020