רהיטים בהתאמה אישית – האם זה עולה יותר?

רהיטים בהתאמה אישית - האם זה עולה יותר?

רהיטים הם חלק בלתי נפרד ממה שקיים בבית המגורים וגם במשרד. בית אחד הוא כזה שבו יש רשימה ארוכה של רהיטים שהם בגדר של פריט חובה, כמו הארון של הבגדים, המיטה והשידה. נכון להיום המלאים של הרהיטים הם כאלה שמכילים כמות גדולה מאי פעם של פריטים עבור סוג רהיט אחד, והייצור המוגבר לצד אפשרויות הייצור הפרטניות הביאו אל עידן שבו ניתן לקבל כל סוג של רהיט שמגיע בכל סגנון, בכל צבע ובכל מידה.

האם זה משפיע על המחיר בהכרח? הייצור הזול יותר ליבואן והתחרות העזה בין כולם הביאו לתמורה גם בזה הדבר.

לכל אחד צרכים משלו

למה יש מיטות שמגיעות בכל מיני סוגים של עיצובים? למה יש כל מיני גדלים של ארונות הזזה וכאלה שמגיעים עם יותר או פחות מגירות ומדפים? למה יש רהיטים שמגיעים בצבע כחול או אפור, ולמה יש ריהוט שלו יש יותר משימוש אחד ולא רק כזה שעבורו הוא נוצר ונמכר במקור? 

העולם של הרהיטים כיום הוא אינו מה שהיה פעם, ואם רהיט היה כזה שמגיע בכמה תצורות בודדות, הרי שנכון להיום רהיטים בהתאמה אישית הוא עניין נפוץ. ריהוט כזה שבעת הייצור שלו זה ברור כי לכל אחד יש חלל שונה עם רשימה אחרת של צרכים, ועבור כל אחד מן הלקוחות יכולות להיות תוצאות שהן לחלוטין שונות. 

עלות שיוצאת משתלמת

הבעיה עם רהיטים שמגיעים בתצורה מאוד מסוימת שאינה ניתנת להגמשה היא ההתאמה. רהיט חייב להתאים לחדר ולא להפך. כל אילוץ שהופך את הסדר הזה יוצר חדר שבו פשוט לא נוח לשהות. זה יכול להיות כי המיטה גדולה או קטנה מידי ש או שארון הבגדים פשוט לא מחולק בצורה נכונה עבור הפריטים שקיימים ואותם רוצים לסדר בצורה נוחה.

רהיטים אשר נבנים התאמה אישית ולפי הצרכים של כל אדם הם כאלה שמבטיחים כי השימוש בהם יהיה כזה שהוא לא פחות מאשר משביע רצון, והמראה של הרהיט הוא כזה שמחובר אל הסגנון המועדף ולא משהו שעליו מתפשרים רק כי המחיר נכון.

Uncategorized השקעות מחייה בחו"ל נדל"ן
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדוע שמאי מקרקעין חיוניים
כמומחה בעל שם עולמי בענף הנדל"ן, אני נשאל לא פעם על התפקיד הקריטי שממלאים שמאי מקרקעין. אמנם התרומות...
קרא עוד »
אוק 31, 2023
חברת ניקיון – כיצד בוחרים חברת ניקיון
אחת הדילמות הגדולות שעומדות בפני בעלי משרדים בעיקר, אך גם בפני בעלי מבני מגורים, בין אם מדובר במבנים...
קרא עוד »
פבר 28, 2018
עיצוב פנים לבתים חדשים – איך זה עובד
עיצוב הפנים לבית חדש הוא חלק חשוב מתהליך הבנייה, קראו בהרחבה באתר https://www.meravsade.co.il. זה עוזר ביצירת מרחב...
קרא עוד »
מאי 24, 2023